Ethiopian Airlines - Seychely - levné letenky Mahe Island 13.420,- kč

***update - doplněn kalendář na leden až červen 2014!*** Přesvědčit nás a prosadit se na poli levných letenek se snaží také letecká společnost Ethiopian Airlines. Podívat se díky ní teď můžeme i na Seychely. Popsat krásu těchto ostrovů ani nelze, to musíte zažít na vlastní kůži! Z cenově dobře dostupného Milána jsem tu narýsovala nabídka zpáteční levné letenky Mahe Island za 13.420,- kč s taxami i poplatky.

Na Mahe Island najdete 68 nádherných pláží s nejjemnějším pískem, objednat si levné letenky na tento malebný ostrov může být příjemným zpestřením zimních nečasů a teplot pod nulou. Jedná se o levné letenky na Seychely na konci zimy a časný začátek jara. Tarifní podmínky určují odlety od 15. února do konce března.

Popis tarifu na Mahe Island s Ethiopian Airlines: Odletá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s krátkou zastávkou na palivový stop v Římě. Mezipřistání je poté na letišti Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie s příletem na Seychelles Intl Arpt, Mahe Island, Seychelly. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Proč objednat současné levné letenky Mahe Island na Seychelách? Třeba proto, že dovolenou na těchto ostrovech pod 35 tisíc kč nekoupíte. Absence kalendáře s levnými letenkami dává šanci pouze těm nejrychlejším a vzhledem k tomu, že poslední tipy na levné letenky na Mahe tady byly v polovině srpna, je po nich velký hlad. V prodeji do vyprodání!

Jak do Milána? Dostat se levně do tohoto italské města jde letecky několika způsoby. Nejlevnější vychází Wizz Air na trase Praha - Milán a zpět již od 1.200,- kč, v závěsu je nabídka od Českých Aeroliní. Mrkněte zde.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety