Ethiopian Airlines - Seychely - levné letenky Mahe Island 13.420,- kč

***update - doplněn kalendář na leden až červen 2014!*** Přesvědčit nás a prosadit se na poli levných letenek se snaží také letecká společnost Ethiopian Airlines. Podívat se díky ní teď můžeme i na Seychely. Popsat krásu těchto ostrovů ani nelze, to musíte zažít na vlastní kůži! Z cenově dobře dostupného Milána jsem tu narýsovala nabídka zpáteční levné letenky Mahe Island za 13.420,- kč s taxami i poplatky.

Na Mahe Island najdete 68 nádherných pláží s nejjemnějším pískem, objednat si levné letenky na tento malebný ostrov může být příjemným zpestřením zimních nečasů a teplot pod nulou. Jedná se o levné letenky na Seychely na konci zimy a časný začátek jara. Tarifní podmínky určují odlety od 15. února do konce března.

Popis tarifu na Mahe Island s Ethiopian Airlines: Odletá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s krátkou zastávkou na palivový stop v Římě. Mezipřistání je poté na letišti Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie s příletem na Seychelles Intl Arpt, Mahe Island, Seychelly. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Proč objednat současné levné letenky Mahe Island na Seychelách? Třeba proto, že dovolenou na těchto ostrovech pod 35 tisíc kč nekoupíte. Absence kalendáře s levnými letenkami dává šanci pouze těm nejrychlejším a vzhledem k tomu, že poslední tipy na levné letenky na Mahe tady byly v polovině srpna, je po nich velký hlad. V prodeji do vyprodání!

Jak do Milána? Dostat se levně do tohoto italské města jde letecky několika způsoby. Nejlevnější vychází Wizz Air na trase Praha - Milán a zpět již od 1.200,- kč, v závěsu je nabídka od Českých Aeroliní. Mrkněte zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.