Emirates - Etiopie - levné letenky Addis Abeba z Prahy 14.853,- kč

Lákavým podnětem pro netradiční cestu s odletem z Prahy teď můžeme podniknout s komfortní leteckou společností Emirates Airlines. Zaleťte si do východní Afriky za 14.853,- kč i s poplatky. Přesně za tuto cenu si teď můžete zaknihovávat zpáteční levné letenky do Etiopie. Zpáteční letenky z Prahy vedou do Addis Abeba, hlavního města Etiopie.

Tarif na zpáteční levné letenky Addis Abeba z Prahy obsahuje letový kalendář, zařazujeme jej tedy mezi akční letenky. Období pro rezervaci je od 20. září až do 14. ledna 2014. Termínů je hodně, takže při vybírání levné letenky není potřeba dělat kompromisy.

Informace k letu: levné lety do Etiopie pořádá letecká společnost Emirates Airlines. Naleznete je v českém systému (pod odkazem na rezervaci letenky). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) (PRG), Praha, Česká Republika s mezipřistáním v Dubaji (SAE). Přílet je na letiště Addis Abeba / Bole (ADD), Etiopie.

Tip: Letenková akce do Etiopie z Prahy a zpět za 14.853,- kč je časově omezena a mů. Aktuální přehled levných letenek do Etiopie naleznete na tomto odkazu. Máte-li individuální požadavky na cestu do Addis Abeba, neváhejte nás kontaktovat. Nejrychlejší odpověď dostanete na našem facebooku.

- rezervace levné letenky Addis Abeba 14.853,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.