Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Praha - Phuket a zpět 15.318,- kč

Psali jste si o levné letenky na ostrov v Andamanském moři a konečně jsou tady! Hádáte-li "zemi úsměvů" a ostrov Phuket, tipujete správně! I když relativně s křížkem po funuse nasazuje Emirates Airlines akční letenky z Prahy na posezónní termíny, cena 15.318,- kč za zpáteční lety včetně tax a poplatků láká nejednoho cestovatele, který se chystá poznat vyhlášenou thajskou kultůru.

Dostupnost: Zpáteční levné letenky do Thajska je možné zaknihovávat z akčního kalendáře s volnými termíny od 4. května 2014 až do konce července 2014, což znamená prvotní měsíce po skončení hlavní sezóny (v Thajsku končí březnem). Zároveň si vás dovolujeme upozornit na nedostatkový počet letenek na Phuket v měsíci červen.

Popis linky do Thajska: Akční lety probíhají za režie přední letecké společnosti, aerolinky Emirates Airlines. Odlety jsou letiště Praha Václav HavelArpt, Praha, Česká Republika s mezistopem na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Odtud již letíte na Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpáteční let v ceně kopíruje původní trasu.

Tip: Veškere další informace jakožto doby mezipřistání nebo časy letů najdete v itineráři. Díky tomu ani není potřeba levné letenky Phuket z Prahy vyhledávat. Turistické vízum v Thajsku má platnost třicet dní. Levné letenky budou dostupné jen do doby, než se vyprodají, proto, reagujte rychle, čas jsou penízky a ty neleží na zemi. Více info na našem fb.

Ubytování na Phuketu: Celkově ubytování v Thajsku vychází pro Čechy velmi dobře. Hostel už za 245,- kč, hotel v Phuketu např. v Rattana Mansion za 429,- kč na noc. Vybrat si ze 141 výhodných nabídek ubytování můžete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety