Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket 14.290,- kč

Po předvčerejším tipu na akční letenky do Bangkoku jsou tady výhodné letenky na Phuket! Cesta na tento nádherný thajský ostrov, která je snem nejednoho cestovatele, dostává nyní reálnější obrysy. Světová aerolinka roku 2013 - aerolinka Emirates Airlines ve spolupráci s českým prodejcem letenek spustila výhodnou akci, díky které si nyní zabookujete zpáteční levné letenky na Phuket z Mnichova za cenu 14.290,- kč.

Cena je uvedena včetně tax, poplatků a samozřejmě i zpáteční letenky z Phuketu do Mnichova. Podstatná informace u této akce je, že jsou levné letenky do Thajska (Phuket) dostupné jen na druhou polovinu tohoto měsíce. V srpnu už jsou volné jen dvě letenky pro zpáteční lety. Přesněji řečeno si nyní můžete zarezervovat levné letenky na Phuket na termíny od 15. července do 3. srpna.

Informace k tarifu a letu - lety probíhají v režii renomováné letecké společnosti Emirates Airlines, odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: výhodnost aktuální akce levné letenky Phuket na křídlech Emirates Airlines je dána také proto, že do Mnichova z ČR vedou výhodné spoje. I cesta autem po dálnici není špatná. Levné letenky do Thajska budou v tomto tarifu velmi rychle vyprodány, zájemci by tedy měli jednat rychle.

Online rezervace levné letenky Phuket (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.