Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket 14.290,- kč

Po předvčerejším tipu na akční letenky do Bangkoku jsou tady výhodné letenky na Phuket! Cesta na tento nádherný thajský ostrov, která je snem nejednoho cestovatele, dostává nyní reálnější obrysy. Světová aerolinka roku 2013 - aerolinka Emirates Airlines ve spolupráci s českým prodejcem letenek spustila výhodnou akci, díky které si nyní zabookujete zpáteční levné letenky na Phuket z Mnichova za cenu 14.290,- kč.

Cena je uvedena včetně tax, poplatků a samozřejmě i zpáteční letenky z Phuketu do Mnichova. Podstatná informace u této akce je, že jsou levné letenky do Thajska (Phuket) dostupné jen na druhou polovinu tohoto měsíce. V srpnu už jsou volné jen dvě letenky pro zpáteční lety. Přesněji řečeno si nyní můžete zarezervovat levné letenky na Phuket na termíny od 15. července do 3. srpna.

Informace k tarifu a letu - lety probíhají v režii renomováné letecké společnosti Emirates Airlines, odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: výhodnost aktuální akce levné letenky Phuket na křídlech Emirates Airlines je dána také proto, že do Mnichova z ČR vedou výhodné spoje. I cesta autem po dálnici není špatná. Levné letenky do Thajska budou v tomto tarifu velmi rychle vyprodány, zájemci by tedy měli jednat rychle.

Online rezervace levné letenky Phuket (Thajsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.