Emirates Airlines - Maledivy - levné letenky Male z Prahy 16.555,- kč

Leťte na Maledivy levně a odletem z Prahy! Přinášíme další výhodný tip na levné letenky z kuchyně Emirates Airlines. Jedná se o takový bonbónek. Za speciální cenu 16.555,- kč i s poplatky si teď v tarifu tohoto vyhlášeného leteckého přepravce zabookujeme zpáteční levné letenky na Maledivy. Bližší specifikace napovídá, že se jedná o letenky Praha - Male a zpět.

Dostupnost tarifu na Maledivy: Jde o akční letenky, takže nebudete ošizeni o kalendář. Na výběr se nabízí levné letenky Male ve třech měsících. Jsou to termíny od 29. října do 29. prosince. Pro zobrazení kalendáře volných letenek na Maledivy klikněte ve spodní části článku na rezervační odkaz.

Popis letu na Male z Prahy s aerolinkou Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) s mezipřistáním v Dubaji (Spojené Arabské Emiráty) a příletem na letiště Male International. Zpáteční let vede z Colomba přes Dubaj do Prahy.

Tip: Proč letět s Emirates Airlines? Aerolinka sbírá každý rok jedno ocenění za druhým, dbá na maximální pohodlí a komfort na palubě, dle toho je taky velmi kladně hodnocena cestujícími, kteří už let s Emirates Airlines někdy absolvovali. Doporučujeme vyzkoušet na vlastní kůži! Dopřejte si letenky na Maledivy z Prahy za skvělých 16.555,- kč!

- online rezervace levné letenky Male - Maledivy 16.555,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety