Emirates Airlines ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 15.957,- kč

Zadovádějte si na Maledivách - ostrovního ráje na zemi! Další aerolinka, která se pokouší zlanařit cestovatele k cestě na Maledivy s odletem z Prahy a nutno dodat, že úspěšně je Emirates Airlines, arabská špička na poli leteckých služeb. Tato prvotřídní aerolinka vyrazila do boje konkurovat tarifům s akčními letenkami na Maledivy od Turkish Airlines. Pojďme se podívat, jestli se jí to povedlo.

V první řadě je potřeba zmínit, že letenky na Maledivy šly oproti minulému měsíci s cenou pochopitelně nahoru. Kdo zaspal březnové akce, připlatí si zhruba patnáct stovek, přesto ovšem nemusí litovat. Aerolinka Emirates Eirlines, vyrovná-li se cenou, většinou kolem sebe smete všechno okolo. Ovšem ne tak docela, postaví-li se ji turecká Turkish Airlines.

Obě aerolinky pravidelně zabírají přední příčky v ročním žebříčku hodnocení leteckých společností. Pojďme si oba tarify porovnat, potom už je jen na vás, který vám lépe sedne. Emirates Airlines nabízí levné letenky Male s odletem z Prahy za 15.997,- kč na termíny od 12. května do 23. července, ale v tomto měsíci už jen návraty. Turkish Air vyrukovala s letenkami Male z Prahy s cenou 15.817,- kč. Tyto letenky na Maledivy z Prahy využijí cestovatelé chtějíc se vydat na cestu v období duben až říjen 2014.

Hlavní rozdíl mezi spoji Praha - Male a zpět od Turkish Airlines a Emirates Airlines tudíž není ani tak v ceně, ale spíše v roozdílnosti dostupnosti termínů, kdy arabská aerolinka sice pokrývá menším rozmezím cestovního období, za to jsou volná místa dostupná v hustější podobě, než u letenek na Maledivy z Prahy od tureckého přepravce. Konkrétní trasu letu si nastudujte v rezervaci. Pod odkazy níže jsou připraveny kalendáře na jednotlivé akce. Ceny jsou platné dnes!

↔ Male - Maledivy z Prahy (Emirates) 15.957,- kč kalendář

↔ Male - Maledivy z Prahy (Turkish Air) 15.817,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.