Emirates Airlines - Maledivy - levné letenky Male 9.360,- kč

Po letenkách do floridského Orlanda tady máme tip na akční letenky na Maledivy! Vzhledem k začínájícím letům společnosti Emirates Airlines z polské Varšavy jsme se dočkali i zajímavého tarifu na levné letenky do Male, hlavního města Malediv. Levné letenky do Male jsou k dostání v akční nabídce za cenu 9.360,- kč včetně tax a poplatků s odletem z polské Varšavy. V ceně je zahrnut i zpáteční let Male - Varšava.

Honem na termíny. Těch je relativně dostatek. Nabízí se levné letenky Male s odlety z Varšavy v letovém kalendáři na vybrané data od 12. února až do 14. července. Levné lety na Maledivy v podání vyhlášených aerolinek Emirates Airlines startují z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Male Intl Arpt, Male, Maledivy.

Jak na levné letenky na Maledivy? Velmi jednoduše! Klikem na odkaz níže si zobrazíte kalendář, kde oranžově označená data jsou volná a je možné si je zarezervovat. Cena levné letenky do Male platí pro všechny volné termíny. Dostupnost do vyprodání, což bude v řádu několika desítek hodin, tak objednávejte!

Online rezervace levné letenky Male (Maledivy)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety