Emirates Airlines - levné letenky do Číny - Peking, Šanghaj, Hong Kong od 9.420,- kč

Dovolujeme si vám představit akční letenky předního leteckého přepravce Emirates Airlines, který je znám díky svým přednostem a to hlavně komfortním cestováním a excelentní servisem na palubě. Co se nám tedy aktuálně nabízí? Jsou tady akční kalendáře na levné letenky do Číny již od 9.420,- kč s poplatky. Jedná se o zpáteční levné letenky s odlety z polské Varšavy a návraty do stejného města.

Můžeme si nyní objednávat levné letenky v tarifu Emirates Airlines do tří čínských měst. Pekingu, Hong Kongu a Šanghaje. Na následujích odkazech naleznete konkrétní letové kalendáře do vybrané destinace v Číně, včetně ceny a období, na kdy je možné levné letenky rezervovat. Kdo upřednostňuje komfort za solidní peníze, objednáním akčního letu do Číny s Emirates Arlines učitě neprohloupí. Pojďme tedy mrknout na konkrétní nabídky.

- letenky do Pekingu (únor až červenec) 9.420,- kč - kalendář s volnými termíny zde

- letenky do Šanghaje (únor až červenec) 9.450,- kč - kalendář s volnými zde

- letenky do Hong Kongu (únor až červenec) 9.800,- kč - kalendář s termíny zde

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.