Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 11.900,- kč

Jsme opět blíž Indonésii! Jsou tady další levné letenky do Jakarty! Tentokrát ještě levněji než minule a dokonce ještě komfortněji! Minulá akce patřila letenkám Qatar Airways do Jakarty za 13tis z Říma (stále platná). Dnes si můžeme zaknihovat z akčního tarifu aerolinek Emirates Airlines levné letenky do Jakarty s odletem z polské Varšavy za super cenu 11.900,- kč i s poplatky. V ceně máte i zpáteční letenku Jakarta - Varšava.

Kdy letět? Vybrat si levné letenky do Indonésie lze poměrně snadno. Zobrazte si letový kalendář klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky do Jakarty níže a vyberte si z akčních letenek neobsazených termínů od února až do července. Termínů s levnými letenkami do Jakarty není přebytek, ale určitě si dá vybrat, záleží jak rychle si levné letenky do Indonésie budete objednávat.

Info k letu do Jakarty v podání Emirates Airlines: odlet se uskutečňuje z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.