Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 11.900,- kč

Jsme opět blíž Indonésii! Jsou tady další levné letenky do Jakarty! Tentokrát ještě levněji než minule a dokonce ještě komfortněji! Minulá akce patřila letenkám Qatar Airways do Jakarty za 13tis z Říma (stále platná). Dnes si můžeme zaknihovat z akčního tarifu aerolinek Emirates Airlines levné letenky do Jakarty s odletem z polské Varšavy za super cenu 11.900,- kč i s poplatky. V ceně máte i zpáteční letenku Jakarta - Varšava.

Kdy letět? Vybrat si levné letenky do Indonésie lze poměrně snadno. Zobrazte si letový kalendář klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky do Jakarty níže a vyberte si z akčních letenek neobsazených termínů od února až do července. Termínů s levnými letenkami do Jakarty není přebytek, ale určitě si dá vybrat, záleží jak rychle si levné letenky do Indonésie budete objednávat.

Info k letu do Jakarty v podání Emirates Airlines: odlet se uskutečňuje z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety