Emirates Airlines - Indie - levné letenky Praha - Dillí a zpět 13.210,- kč

Další specialitka na obzoru, dle vás, cestujících s nejlepší aerolinkou současnosti. Důkazem budiž zisk prestižního titulu World Airline Awards. Už jistě tušíte, ze jde o aerolinky SAE, aerolinky Emirates Airlines. V kombinaci s českým prodejcem letenek zařazuje do akčních letů výhodný spoj na levné letenky do Delhi v Indii s odletem z Prahy.

Jak jistě tušíte, nejlepší aerolinky s nejkvalitnějšími službami nemohou nabízet lety zdarma, i přes to je tarif, který poskytuje zpáteční levné letenky do Indie - Dillí (Delhi) z Prahy za 13.210,- kč včetně tax a poplatků z hlediska ceny velmi výhodný, takže si právěm dělá místo mezi našimi tipy na levné letenky do celého světa.

Dostupnost: Termíny pro období rezervace levné letenky Dillí obsahuje volné termíny od 4. března 2014 do 9. května 2014. Nevyhledávejte levné letenky! Ty nejlevnější jsme už vyhledali za vás a vložili do akčního kalendáře. Stačí jen klik na rezervační odkaz a poté už  jen označit volný termín pro let tam i zpět, dokončit rezervaci a zaplatit letenky.

Popis tarifu do Indie z Prahy na palubě Emirates: Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie. Zpáteční lety jsou ve stejné podobě. Mezipřistání od 3 do 5-ti hodin.

Tip: Pakliže vyhlížíte levné letenky do Indie z Prahy pak vězte, právě teď je ideální příležitost zabookovat si levný let. Poslední akce z 8. října nabízela akční letenky do Dillí od Emirates Airlines za 16.804,- kč, čili proběhlo podstatné snížení ceny pro odlety z Prahy o skoro 4 tisíce kč! Zareagujete-li na nabídku v kalendáři, máte na výběr i celkem dost volných termínů, tak neváhejte!

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.