Emirates Airlines - Indie - levné letenky Praha - Dillí a zpět 13.210,- kč

Další specialitka na obzoru, dle vás, cestujících s nejlepší aerolinkou současnosti. Důkazem budiž zisk prestižního titulu World Airline Awards. Už jistě tušíte, ze jde o aerolinky SAE, aerolinky Emirates Airlines. V kombinaci s českým prodejcem letenek zařazuje do akčních letů výhodný spoj na levné letenky do Delhi v Indii s odletem z Prahy.

Jak jistě tušíte, nejlepší aerolinky s nejkvalitnějšími službami nemohou nabízet lety zdarma, i přes to je tarif, který poskytuje zpáteční levné letenky do Indie - Dillí (Delhi) z Prahy za 13.210,- kč včetně tax a poplatků z hlediska ceny velmi výhodný, takže si právěm dělá místo mezi našimi tipy na levné letenky do celého světa.

Dostupnost: Termíny pro období rezervace levné letenky Dillí obsahuje volné termíny od 4. března 2014 do 9. května 2014. Nevyhledávejte levné letenky! Ty nejlevnější jsme už vyhledali za vás a vložili do akčního kalendáře. Stačí jen klik na rezervační odkaz a poté už  jen označit volný termín pro let tam i zpět, dokončit rezervaci a zaplatit letenky.

Popis tarifu do Indie z Prahy na palubě Emirates: Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie. Zpáteční lety jsou ve stejné podobě. Mezipřistání od 3 do 5-ti hodin.

Tip: Pakliže vyhlížíte levné letenky do Indie z Prahy pak vězte, právě teď je ideální příležitost zabookovat si levný let. Poslední akce z 8. října nabízela akční letenky do Dillí od Emirates Airlines za 16.804,- kč, čili proběhlo podstatné snížení ceny pro odlety z Prahy o skoro 4 tisíce kč! Zareagujete-li na nabídku v kalendáři, máte na výběr i celkem dost volných termínů, tak neváhejte!

Letecké společnosti
Oblíbené lety