Emirates Airlines - Indie - levné letenky Dillí 6.977,- kč

Pomalu ale jiště se nám aerolinka Emirates Airlines stává králem prosincových nabídek akčních letenek. Máme pro vás naprosto pecku, která vás posadí na zadek! Mohlo by se zdát, že tip na zpáteční levné letenky Dillí s odletem z ukrajinského Kyjeva za 6.997,- kč s poplatky bude určen jen opravdovým dobrodruhům, ale nenechte se zmást a čtěte dále!

Zpáteční levné letenky do Indie z Kyjeva jsou výhodné, protože do Kyjeva se nyní dopravíte v akčním lowcost tarifu Wizz Air z Katovic již od 1.220,- kč! Odkaz na tento doplňkový tarif najdete níže. Zpět k levným letenkám do Dillí od Emirates Airlines za 6.997,- kč. Dostupnost od 22. ledna 2014 do konce května. Kalendář je pod rezervačním odkazem.

Popis tarifu: Odlet s Ukraine International Airlines z letiště  Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty, odtud s Emirates s přilétem na letiště Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie. Stejně i zpět.

Tip: Pokud to máte i přesto daleko do Katovic a chcete letět do Dillí za každou cenu z Prahy, máme pro vás ještě dva tipy na zvýhodněné tarify. Jeden od KLM a druhý opět od Emirates Airlines. Letenky do Dillí s KLM nyní příjdou na 11.773,- kč a spoj od Emirates na 13.180,- kč. Kalendáře níže.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.