Emirates Airlines ⇆ Burundi - levné letenky Bujumbura z Prahy 13.167,- kč

Na netypickou cestu z Prahy do Afriky se můžeme vydat s Emirates Airlines! Nemáte už za sebou podobnou výpravu? Pak nad tarifem ani neuvažujte! Cílíme totiž na zemi Burundi s hlavním městem Bujumbura, které je vyhledáváno např. turisty jdoucím za poznáním jednoho největších jezer Afriky, jezera Tanganika. Vůbec poprvé se dají objednat levné letenky Bujumbura z Prahy. Let tam i zpět vychází teď včetně poplatků na lákavých 13.167,- kč.

Kdy letět levně? Prozradíme vám, na kdy si levné letenky Burundi z Prahy rezervovat, protože ne všechny termíny jsou na dosah za tuto cenu. Obvyklý kalendář, kde se nám zobrazují volné kapacity zde není, nicméně dle přesných instrukcí si lze levné letenky Bujumbura vyhledat přes vyhledávač v horní části stránek. Zde je postup: Vydejte se buď teď na jaře nebo za příplatek i na konci léta. Konkrétně se jedná o levné letenky Burundi z Prahy na měsíce květen a červen a poté případně i září (drahší letenka o cca 1.500,- kč). Dopravci Emirates asistuje také Kenya Airways.

Snažíme se vám přinášet komplexní pohled na tarify a odhalovat zákulisní informace, jenž jsou pro koncové zákazníky, troufáme si tvrdit, naprosto klíčové. Je potřeba odhalit i ty méně pozitivnější a to je třeba délka letu. Zde se jedná o velmi náročnou cestu. Celková doba letu (i včetně delších čekaček - cca 16 až 19 hodin v Dubaji a keňském Nairobi činí někde kolem 50 hodin, takže jen pro ty nejodolnější! Přílet je na letiště Bujumbura (BJM) Burundi. Zpáteční let do Česka je zahrnut do ceny.

Tip: Chcete-li levné letenky Bujumbura v Africe, máte doslova jedinečnou šanci na ukořistění spoje s odletem a taky návratem z Prahy. Nahlédnutí do historie totiž prozradí, že takovou příležitost máme úplně poprvé a to je hlavně pro "lovce neobvyklých destinací" velká výzva.

⇆ Bujumbura - Burundi (z Prahy) 13.167,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.