El Al Israel Airlines - Izrael - levné letenky Elat z Prahy 6.840,- kč

Náročnější cestovatelé mají po delší době možnost rezervace levné letenky do Izraele s odletem z Prahy. Nabídku přináší akční tarif letecké společnosti El Al Israel Airlines. Zabookovat si můžete zpáteční levné letenky Elat za cenu 6.840,- kč s taxami a poplatky. Elat je izraelské město v Jižním Distriktu.

Nespojíte se s párem konkrétních termínů? Vyberte si akční letenky do Elat z kalendáře. K dnešnímu dni máte v systému dostupné letenky na období od 24. listopadu do 26. března 2014. Chcete-li ovšem levné letenky Izrael z Prahy na listopad či prosinec, musíte si pospíšit, termínů je minimum.

Informace k letu: Tarif El Al Israel Airlines startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s delším mezipřistáním na Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Přílet je na letiště Elat Airport, Elat, Izrael. Stejně i zpět.

Tip: Chcete do Izraele, ale létáte neradi z okolních měst po Evropě, pak si zabookujete aktuální levné letenky. Poslední tip na levný let byl do Tel Avivu z konce srpna a již není k mání, letenky do Elat z Prahy tak přichází právě vhod. Přehled všech levných letenek do Izraele je zde.

- online rezervace levné letenky Elat - Izrael 6.840,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.