El Al Israel Airlines - Izrael - levné letenky Elat z Prahy 6.840,- kč

Náročnější cestovatelé mají po delší době možnost rezervace levné letenky do Izraele s odletem z Prahy. Nabídku přináší akční tarif letecké společnosti El Al Israel Airlines. Zabookovat si můžete zpáteční levné letenky Elat za cenu 6.840,- kč s taxami a poplatky. Elat je izraelské město v Jižním Distriktu.

Nespojíte se s párem konkrétních termínů? Vyberte si akční letenky do Elat z kalendáře. K dnešnímu dni máte v systému dostupné letenky na období od 24. listopadu do 26. března 2014. Chcete-li ovšem levné letenky Izrael z Prahy na listopad či prosinec, musíte si pospíšit, termínů je minimum.

Informace k letu: Tarif El Al Israel Airlines startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s delším mezipřistáním na Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Přílet je na letiště Elat Airport, Elat, Izrael. Stejně i zpět.

Tip: Chcete do Izraele, ale létáte neradi z okolních měst po Evropě, pak si zabookujete aktuální levné letenky. Poslední tip na levný let byl do Tel Avivu z konce srpna a již není k mání, letenky do Elat z Prahy tak přichází právě vhod. Přehled všech levných letenek do Izraele je zde.

- online rezervace levné letenky Elat - Izrael 6.840,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety