EgyptAir - JAR - levné letenky Johannesburg 11.860,- kč

Je tady další pecka! Je to přesně rok, co jsme tady měli poslední aktualitu na levné letenky do Johannesburgu. Akční letenky, které vám dnes představíme, spadají pod aktuální zlevněný tarif letecké společnosti EgyptAir s odletem z Říma a návratem rovněž do Říma. Levné letenky do Jihoafrické Republiky a jejího hlavního města Johannesburgu jsou k mání za cenu 11.860,- kč s taxami a poplatky.

Pro zarezervování levné letenky do Johannesburgu se vám (po kliknutí na dolní odkaz pro rezervaci) zobrazí letový kalendář pro zaknihování levné letenky na poslední nedoprodané termíny od 25. ledna do 24. února. Do Johannesburgu v tarifu izraelských aerolinek EgyptAir poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s krátkým mezipřistáním na letišti Cairo Intl Arpt, Káhira, Egypt (1h10min) a příletem na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická republika.

Jak už bylo řečeno na začátku aktuality, akčních kalendářů a dalších tipů na levné letenky do Johannesburgu bylo během uplynulého roku velmi málo, doporučujeme nemeškat. Ideální je si zabookovat levné letenky do JAR ještě teď, protože to vypadá, že už zítra budou vyprodány.

Ušetřete korunky nejen na letence! Nevíte, kde se v Johannesburgu rozumně ubytovat a jaký hotel zvolit? Doporučujeme zkouknout aktuální akční hotely v Johannesburgu. Přehled najdete zde.

Online rezervace levné letenky Johannesburg (JAR)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.