EgyptAir - JAR - levné letenky Johannesburg 11.860,- kč

Je tady další pecka! Je to přesně rok, co jsme tady měli poslední aktualitu na levné letenky do Johannesburgu. Akční letenky, které vám dnes představíme, spadají pod aktuální zlevněný tarif letecké společnosti EgyptAir s odletem z Říma a návratem rovněž do Říma. Levné letenky do Jihoafrické Republiky a jejího hlavního města Johannesburgu jsou k mání za cenu 11.860,- kč s taxami a poplatky.

Pro zarezervování levné letenky do Johannesburgu se vám (po kliknutí na dolní odkaz pro rezervaci) zobrazí letový kalendář pro zaknihování levné letenky na poslední nedoprodané termíny od 25. ledna do 24. února. Do Johannesburgu v tarifu izraelských aerolinek EgyptAir poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s krátkým mezipřistáním na letišti Cairo Intl Arpt, Káhira, Egypt (1h10min) a příletem na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická republika.

Jak už bylo řečeno na začátku aktuality, akčních kalendářů a dalších tipů na levné letenky do Johannesburgu bylo během uplynulého roku velmi málo, doporučujeme nemeškat. Ideální je si zabookovat levné letenky do JAR ještě teď, protože to vypadá, že už zítra budou vyprodány.

Ušetřete korunky nejen na letence! Nevíte, kde se v Johannesburgu rozumně ubytovat a jaký hotel zvolit? Doporučujeme zkouknout aktuální akční hotely v Johannesburgu. Přehled najdete zde.

Online rezervace levné letenky Johannesburg (JAR)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.