Easyjet - Řecko - levné letenky na ostrov Kréta 1.716,- kč

Cenově atraktivní jsou také levné letenky na Krétu v tarifu nízkonákladového leteckého přepravce Easyjet. Lowcosty od těchto aerolinek se dají pořídit za skvělou cenu 1.716,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Říma a návratem do stejného města. Pojďme se mrknout, kdy se co nabízí.

Lety na Krétu od Easyjet je možné podnikat již od dubna až do října. S blížícím se datem začátku sezóny cena levné letenky postupně roste. Nízkonákladový let na ostrov Kréta vede z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s příletem na letiště N Kazantzakis Arpt, Heraklion, Řecko. Nízkonákladový let Milán - Kréta trvá 3 hodiny a 5 minut.

Lowcost tarif levné letenky Kréta aerolinek Easyjet s odlety z Milána může využít široká škála zájemců na levné letenky do Řecka, jelikož do Milána se dopravíme například s nízkonákladovou letenkou z Prahy (Praha - Milán a zpět) aktuálně kolem tisíce kč např s Wizz Air, příklad zde. Aktuální příklad bookingu levné letenky na Krétu je níže, objednávejte zavčasu.

Online rezervace levné letenky Kréta (Řecko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.