Easyjet - Řecko - levné letenky na ostrov Kréta 1.716,- kč

Cenově atraktivní jsou také levné letenky na Krétu v tarifu nízkonákladového leteckého přepravce Easyjet. Lowcosty od těchto aerolinek se dají pořídit za skvělou cenu 1.716,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Říma a návratem do stejného města. Pojďme se mrknout, kdy se co nabízí.

Lety na Krétu od Easyjet je možné podnikat již od dubna až do října. S blížícím se datem začátku sezóny cena levné letenky postupně roste. Nízkonákladový let na ostrov Kréta vede z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s příletem na letiště N Kazantzakis Arpt, Heraklion, Řecko. Nízkonákladový let Milán - Kréta trvá 3 hodiny a 5 minut.

Lowcost tarif levné letenky Kréta aerolinek Easyjet s odlety z Milána může využít široká škála zájemců na levné letenky do Řecka, jelikož do Milána se dopravíme například s nízkonákladovou letenkou z Prahy (Praha - Milán a zpět) aktuálně kolem tisíce kč např s Wizz Air, příklad zde. Aktuální příklad bookingu levné letenky na Krétu je níže, objednávejte zavčasu.

Online rezervace levné letenky Kréta (Řecko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.