Easyjet - Nizozemsko - levné letenky do Amsterdamu 1.944,- kč

Již delší dobu jsme se nepodívali na levné letenky do Amsterdamu. Nezbývá tedy, než to napravit. Chystáte se rezervovat levné letenky do Amsterdamu? Chcete zpáteční, nebo i jednosměrné levné letenky? Nabízí se ideální možnost letět s tarifem Easyjet. Odlety do Amsterdamu z našeho hlavního města Prahy již za 1.944,- kč zpáteční letenky včetně tax a poplatků.

Zajímají-li vás nejlevnější letenky do Amsterdamu), doporučujeme rezerovovat na termín 23. - 27.10., nebo 23. - 29.10. - rezervace letenky zde. Další nízkonákladové letenky do Amsterdamu si pak zaknihujete za 2.080,- kč i s poplatky a zpáteční letenkou do Prahy na data od konce Října až do Února 2013, samozřejmě při aktuální rezervaci levné letenky.

Lowcost let Praha - Amsterdam trvá 1 hodinu a 58 minut. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Tip: levné letenky do Amsterdamu si vyhledáte zadáním uvedených dat do vyhledávacího formuláře, jelikož nabídka neobsahuje konkrétní letový kalendář. Ceny za levné letenky do Nizozemska (Amsterdam) jsou platné při aktuálním zabookování, doporučujeme tedy si zaknihovat letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Amsterdam (Nizozemsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.