Easyjet - Nizozemsko - levné letenky do Amsterdamu 1.944,- kč

Již delší dobu jsme se nepodívali na levné letenky do Amsterdamu. Nezbývá tedy, než to napravit. Chystáte se rezervovat levné letenky do Amsterdamu? Chcete zpáteční, nebo i jednosměrné levné letenky? Nabízí se ideální možnost letět s tarifem Easyjet. Odlety do Amsterdamu z našeho hlavního města Prahy již za 1.944,- kč zpáteční letenky včetně tax a poplatků.

Zajímají-li vás nejlevnější letenky do Amsterdamu), doporučujeme rezerovovat na termín 23. - 27.10., nebo 23. - 29.10. - rezervace letenky zde. Další nízkonákladové letenky do Amsterdamu si pak zaknihujete za 2.080,- kč i s poplatky a zpáteční letenkou do Prahy na data od konce Října až do Února 2013, samozřejmě při aktuální rezervaci levné letenky.

Lowcost let Praha - Amsterdam trvá 1 hodinu a 58 minut. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Tip: levné letenky do Amsterdamu si vyhledáte zadáním uvedených dat do vyhledávacího formuláře, jelikož nabídka neobsahuje konkrétní letový kalendář. Ceny za levné letenky do Nizozemska (Amsterdam) jsou platné při aktuálním zabookování, doporučujeme tedy si zaknihovat letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Amsterdam (Nizozemsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.