Easyjet - léto ve Francii! Levné letenky Praha - Lyon a zpět 2.127,- kč

Málem bychom opoměli i zajímavé lowcosty. Plánujete kam v létě? Co třeba levně letecky do Francie? Díky nízkonákladovkám tady máme podněty na zajímavé cesty. Například levné letenky do Lyonu od nízkonákladové letecké společnosti EasyJet s odletem z Prahy za cenu 2.127,- včetně tax, poplatků a včetně zpáteční letenky z Lyonu zpět do Prahy.

Naplánovat si takovou cestu můžete již od nynějška, ale lze objednat levné letenky do Lyonu například i na léto a to bez příplatku. Abychom neplkali jen tak neurčitě, vybrali jsme pro vás i ukázku takového letu. Lowcost letenky Praha - Lyon a zpět na datum 25.7. - 25.8. s cenou 2.127,- kč - náhled zde.

Nemáte-li vymezenou vysokou čásku na letní dovolenou, vůbec to nevadí. Není potřeba za každou cenu volit vždy pro Čechy například přívětivé Chorvatsko. Rezervací levné letenky do Lyonu ušetříte slušné peníze, takže vám zbydou finance na ubytování, nebo letní radovánky. Poznejte krásy tohoto romanického letoviska a udělejte si bezva dovolenou letecky do Francie.

Dalším plusem je i snadná doprava. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Lyon Saint Exupery Arpt, Lyon, Francie. Přímý lowcost let Praha - Lyon trvá 2 hodiny a 15 minut. Zpáteční let je z Lyonu do Prahy je kratší o 9 minut.

Online rezervace levné letenky Lyon (Francie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.