Easyjet - Kanárské Ostrovy - levné letenky Tenerife 3.507,- kč

Naplánujte si levnou cestu na španělský ostrov, největší ze sedmi Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu. Nabízí se nízkonákladový tarif Easyjet, levné letenky Tenerife za cenu 3.507,- kč včetně tax a poplatků s odletem z německého Berlína v ceně i se zpáteční letenkou. Do Berlína z Prahy je to nějakých 348km, dopravu řešte buď lowcost letenkou, nebo mezinárodní autobusovou jízdenkou (pravý blok stránek). Zaknihujte si levné letenky na Kanárské Ostrovy na červen 2013 a ušetřete na letence.

Chcete příkladový termín pro názornou ukázku rezervace levné letenky? Doporučujeme let do Tenerife s uvedenou cenou například na termín 5.6. - 12.6.2013. Rezervace letenky pod hlavním odkazem. Odlétá se z letiště Schoenefeld Arpt, Berlín, Německo a letí se přímým letem na letiště Reina Sofia Arpt, Tenerife, Španělsko. Let Berlín - Tenerife trvá 5 hodin a 50 minut, zpáteční Tenerife - Berlín 5 hodin.

Nečekejte, než se levné letenky Tenerife vyprodají a zarezervujte si svůj let právě teď. Pravidlem bývá, že již během pár chvil jsou nejlevnější letenky na Kanárské ostrovy vyprodány. Levná letenka by tedy už byla, ale ptáte se kde složit hlavu? Hotely a výhodné nabídky na ubytování v Tenerife hledejte zde.

Online rezervace levné letenky Tenerife (Kanárské ostrovy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.