Easyjet - Holandsko - levné letenky Praha - Amsterdam a zpět 1.990,- kč

Sledujete-li pravidelně naše letenkové tipy, zajisté vám neunikl tip na levné letenky do Holandska před čtyřmi dny, který skýtal lowcosty z Brna do Eindhovenu a zpět za 895,- kč včetně tax a poplatků (stále ještě platné - najdete zde).

Nechceme ošidit ani zájemce o levné letenky z Prahy a tak zveřejňujeme tip na další nízkonákladové letenky, tentokrát tedy z našeho hlavního města. Ano, kdo už tipuje, že nepůjde o letenky do Eindhovenu, uhodl. Přinášíme ti na zpáteční levné letenky Amsterdam s odletem z Prahy za 1.990,- kč s taxami i poplatky a to samozřejmě i včetně zpátečního letu Amsterdam - Praha.

Dostupnost: Jak pořídit nejlevněji letenky do Holandska z Prahy? Nejlevnější letenky Amsterdam jsou k dostání na termíny od ledna, od února až do dubna letenka stoupá téměř zanedbatelně, je to cca pouhá stovka. Příklad levné letenky do Amsterdamu jsme vybrali na měsíc leden. Najdete pod odkazem na konci zprávy.

Minulé lowcosty do Holandska z Brna patřily aerolinkám Wizz Air. Nynější nízkonákladové lety z Prahy obhospodařuje nízkonákladová letecká společnost Easyjet. Let z Prahy do Amsterdamu trvá něco okolo dvou hodin. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) s příletem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Příkladovým termínům se není potřeba vůbec přizpůsobovat, berte je spíše jako ukázku (pozn. samozřejmě je ale možné si je objednat). Přes náš vyhledávač si zadejte svoje datum a vyhledejte levné letenky do Amsterdamu na datum, které vám bude vyhovovat. Mějte ovšem na paměti, že výhodné termíny jsou k mání jen na některé dny v měsících.

- rezervace nízkonákladové letenky Amsterdam - Holandsko 1.990,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety