Easyjet - Holandsko - levné letenky do Amsterdamu z Prahy od 1.919,- kč

Po delší době pojďme podrobněji zaměřit svou pozornost na levné letenky do Amsterdamu. Kromě kalendáře na zpáteční levné letenky Praha - Amsterdam od 3.090,- kč na termíny od června do září (lety Easyjet) - kalendář zde, není na škodu si vyhledat letenky do Amsterdamu individuálně z našeho vyhledávače.

Pakliže preferujete nejlevnější letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy a nezáleží vám na ročním období, můžete vybrat let v termínu 20. - 27.1. 2014. Za tyto letenky nyní zaplatíte 1.919,- kč s poplatky (zpáteční letenka). Co když chci ale levnější letenku do Amsterdamu (Holandsko) na toto období? Zkuste zvolit například let v termínu 20. - 26.6. 2013. Aktuálně vás tyto zpáteční letenky Praha - Amsterdam budou stát 3.409,- kč a poletíte na palubě ČSA, takže žádný lowcost!

Všechny uvedené ceny za letenky do Amsterdamu jsou platné v době zveřejnění. Na této scéně to funguje asi takhle... co je volné nyní, už za chvíli být nemusí a zpravidla ani nebude! Zkušení letenkáři tedy dlouho neváhají s rezervací levné letenky. Příklady uvedených cen si zobrazte klikem na datum.

Letecké společnosti
Oblíbené lety