Easyjet - Holandsko - levné letenky do Amsterdamu z Prahy od 1.919,- kč

Po delší době pojďme podrobněji zaměřit svou pozornost na levné letenky do Amsterdamu. Kromě kalendáře na zpáteční levné letenky Praha - Amsterdam od 3.090,- kč na termíny od června do září (lety Easyjet) - kalendář zde, není na škodu si vyhledat letenky do Amsterdamu individuálně z našeho vyhledávače.

Pakliže preferujete nejlevnější letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy a nezáleží vám na ročním období, můžete vybrat let v termínu 20. - 27.1. 2014. Za tyto letenky nyní zaplatíte 1.919,- kč s poplatky (zpáteční letenka). Co když chci ale levnější letenku do Amsterdamu (Holandsko) na toto období? Zkuste zvolit například let v termínu 20. - 26.6. 2013. Aktuálně vás tyto zpáteční letenky Praha - Amsterdam budou stát 3.409,- kč a poletíte na palubě ČSA, takže žádný lowcost!

Všechny uvedené ceny za letenky do Amsterdamu jsou platné v době zveřejnění. Na této scéně to funguje asi takhle... co je volné nyní, už za chvíli být nemusí a zpravidla ani nebude! Zkušení letenkáři tedy dlouho neváhají s rezervací levné letenky. Příklady uvedených cen si zobrazte klikem na datum.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.