Easyjet - Holandsko - levné letenky do Amsterdamu z Prahy od 1.919,- kč

Po delší době pojďme podrobněji zaměřit svou pozornost na levné letenky do Amsterdamu. Kromě kalendáře na zpáteční levné letenky Praha - Amsterdam od 3.090,- kč na termíny od června do září (lety Easyjet) - kalendář zde, není na škodu si vyhledat letenky do Amsterdamu individuálně z našeho vyhledávače.

Pakliže preferujete nejlevnější letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy a nezáleží vám na ročním období, můžete vybrat let v termínu 20. - 27.1. 2014. Za tyto letenky nyní zaplatíte 1.919,- kč s poplatky (zpáteční letenka). Co když chci ale levnější letenku do Amsterdamu (Holandsko) na toto období? Zkuste zvolit například let v termínu 20. - 26.6. 2013. Aktuálně vás tyto zpáteční letenky Praha - Amsterdam budou stát 3.409,- kč a poletíte na palubě ČSA, takže žádný lowcost!

Všechny uvedené ceny za letenky do Amsterdamu jsou platné v době zveřejnění. Na této scéně to funguje asi takhle... co je volné nyní, už za chvíli být nemusí a zpravidla ani nebude! Zkušení letenkáři tedy dlouho neváhají s rezervací levné letenky. Příklady uvedených cen si zobrazte klikem na datum.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.