Easyjet - Francie - zpáteční levné letenky Paříž z Prahy 2.332,- kč

Na opakované žádosti vás - cestovatelů jsme se rozhodli zařadit mezi tipy také aktuální zpáteční levné letenky do Paříže speciálně navrhnuté s odletem z našeho hlavního města. Není se čemu divit, vždyť poslední takové jsme si představovali někdy v polovině srpna, což už je pěkná řádka dní. I když je zde situace poměrně jasná, méně zkušeným turistům zajímajíc se o levný let do Paříže napovíme.

Kladete si otázku, proč zmiňujeme jasnou situaci? Je to dáno tím, že nejlevnější letenky do Francie (Paříž) z Prahy poskytuje bezkonkurenčně britská nízkonákladovka Easyjet. Samozřejmě co se týká ceny. Zpáteční letenky Paříž jsou k dostání již za 2.332,- kč včetně tax a poplatků. Z Prahy občas výhodně pořídíte letenky do Paříže i od Air France, nebo české ČSA či Smartwings. V případě první jsou v případě akce od 3.300,- kč, s ČSA do Paříže, pokud je akce, od 4.000,- kč.

Za obdobnou cenu jako při letu z naší metropole se dají zabookovat také levné letenky Paříž s odletem od našich rakouských sousedů. Vraťme se ale k původní nabídce od Easyjet. Nastíníme si jednotlivé možnosti pro rezervaci letenky na následující měsíce, seřazeny podle ceny. Nejprve se mrkneme na základní popis spoje.

Info k tarifu letenky do Francie: Připomínáme, že let s Easyjet je lowcost, tozn. přímý let. Odlétá se z letiště V. Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Doba letu Praha - Paříž činí 2 h 23 min. Zpáteční 1 h 28 min.

Tip: Nejrychlejší mají šanci na levné letenky do Paříže ještě na tyto vánoce, ovšem s nejlevnější cenou na toto období nepočítejte. Paříž navíc nyní nemusí posloužit jen jako konečná stanice k návštěvě Eiffelovky. Za skvělé peníze si z Paříže zaletíte například na Floridu, Havaj, nebo do Chile. Více k odletům z Paříže zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.