Easyjet - Francie - levné letenky Praha - Paříž a zpět 1.901,-

Po vzdálenějších letech se podíváme také na levné letenky do Evropy z Prahy. Skvělým podnětem pro vycestování může být tarif nízkonákladového leteckého přepravce Easyjet, který nabízí výhodné ceny letenek do Paříže s odletem z Prahy. Aktuální tarif nám umožňuje rezervovat si levné letenky do Paříže z Prahy včetně zpátečního letu za cenu od 1.901,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupné jsou letenky do Paříže za zvýhodněné ceny pro lety od ledna do března. Ty nejlevnější letenky do Paříže si zabookujete například na termíny z února na březen, konkrétní příklady najdete na odkazech níže, ale nejprve se ještě podíváme na informace k letu. Lowcost let aerolinky Easyjet na lince Praha - Paříž startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s délkou trvání 2h 23min.

- leden / únor - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

- únor - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

- únor / březen - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy, top cena!)

- březen - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

Uvedené příkladové termíny pro rezervaci levné letenky do Paříže z Prahy berte jako orientační. Nevyhovují-li vám, můžete si termíny upravit. Po vyhledání letenky pod názvem destinace klikněte na "upravit vyhledávání".

Snadno se zorientujete i v nabídce akčního a zlevněného ubytování v Paříži. Pro zobrazení aktuální nabídky se podívejte na odkaz akční hotely v Paříži.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.