Easyjet - Francie - levné letenky Praha - Paříž a zpět 1.901,-

Po vzdálenějších letech se podíváme také na levné letenky do Evropy z Prahy. Skvělým podnětem pro vycestování může být tarif nízkonákladového leteckého přepravce Easyjet, který nabízí výhodné ceny letenek do Paříže s odletem z Prahy. Aktuální tarif nám umožňuje rezervovat si levné letenky do Paříže z Prahy včetně zpátečního letu za cenu od 1.901,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupné jsou letenky do Paříže za zvýhodněné ceny pro lety od ledna do března. Ty nejlevnější letenky do Paříže si zabookujete například na termíny z února na březen, konkrétní příklady najdete na odkazech níže, ale nejprve se ještě podíváme na informace k letu. Lowcost let aerolinky Easyjet na lince Praha - Paříž startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s délkou trvání 2h 23min.

- leden / únor - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

- únor - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

- únor / březen - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy, top cena!)

- březen - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

Uvedené příkladové termíny pro rezervaci levné letenky do Paříže z Prahy berte jako orientační. Nevyhovují-li vám, můžete si termíny upravit. Po vyhledání letenky pod názvem destinace klikněte na "upravit vyhledávání".

Snadno se zorientujete i v nabídce akčního a zlevněného ubytování v Paříži. Pro zobrazení aktuální nabídky se podívejte na odkaz akční hotely v Paříži.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.