Easyjet - Francie - levné letenky Praha - Paříž a zpět 1.901,-

Po vzdálenějších letech se podíváme také na levné letenky do Evropy z Prahy. Skvělým podnětem pro vycestování může být tarif nízkonákladového leteckého přepravce Easyjet, který nabízí výhodné ceny letenek do Paříže s odletem z Prahy. Aktuální tarif nám umožňuje rezervovat si levné letenky do Paříže z Prahy včetně zpátečního letu za cenu od 1.901,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupné jsou letenky do Paříže za zvýhodněné ceny pro lety od ledna do března. Ty nejlevnější letenky do Paříže si zabookujete například na termíny z února na březen, konkrétní příklady najdete na odkazech níže, ale nejprve se ještě podíváme na informace k letu. Lowcost let aerolinky Easyjet na lince Praha - Paříž startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s délkou trvání 2h 23min.

- leden / únor - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

- únor - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

- únor / březen - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy, top cena!)

- březen - letenky Paříž (zpáteční, odlet z Prahy)

Uvedené příkladové termíny pro rezervaci levné letenky do Paříže z Prahy berte jako orientační. Nevyhovují-li vám, můžete si termíny upravit. Po vyhledání letenky pod názvem destinace klikněte na "upravit vyhledávání".

Snadno se zorientujete i v nabídce akčního a zlevněného ubytování v Paříži. Pro zobrazení aktuální nabídky se podívejte na odkaz akční hotely v Paříži.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety