Easyjet - Francie - levné letenky do Paříže z Prahy od 2.590,- kč

Dnes sypeme tipy na levné letenky rovnou rukávu :-) Další lákavou evropskou destinací je město téměř nejoblíbenější a to romantická Paříž a právě proto přicházíme s tipem na aktuální nejlevnější letenky. Do této chvíle vévodila nejlepším nabídkám zpáteční letenka do Paříže na křídlech Air France. Nyní veslo přebírá nízkonákladovka Easyjet, ale ne tak docela!

Easyjet má sice akční kalendář se zpátečními levnými letenkami do Paříže z Prahy od 2.590,- kč, ale nutno zdůraznit to od, jelikož za tuto cenu jsou letenky dostupné vesměs jen na přelom z října na listopad. Kalendář obsahuje akční letenky i na srpen, nutno podotknout, že za ceny od 5-ti tisíc kč.

Potom je tady ale i nabídka na levné letenky Paříž na palubách Air France. Tady máte možnost zaknihovávat si levné letenky do Francie (Paříž) za jednotnou cenu 3.630,- kč (zdůrazňujeme jednotnou) na mnoho termínů od září až do konce prosince.

Tip: chystáte-li se na levný let do Paříže, dobře zvažte priority a podle toho vybírejte. Jste-li flexibilní, nízkonákladové letenky od Easyjet můžou být to pravé ořechové. Ti, co se nechcou vázat termínem a chcou mít na výběr levné letenky na dlohé období budou volit levné letenky do Paříže od Air France. Oba tarify máte připraveny k rezervaci níže, stačí si vybrat.

Aktuální tipy na nejlevnější letenky do Paříže jsou k nalezení zde.

- letenky Paříž - Francie od 2.590,- kč (Easyjet - srpen až listopad)

- letenky Paříž - Francie od 3.630,- kč (Air France - září až prosinec)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.