Easyjet - Anglie - levné letenky Praha - Bristol a zpět 2.069,- kč

Když se řekne lowcost letenky do Anglie nejsou tím myšleny jen lety do Londýna! Díky nízkorozpočtovým aerolinkám můžeme využít zvýhodněnou cestu i do dalších britských měst. Jedním takovým je anglický Bristol, kam létá z Prahy nízkonákladovka Easyjet. Podíváme se tedy na aktuální možnost rezervace levné letenky, samozřejmě s odlety z Prahy.

Dostupnost: Nejlevnější letenky do Bristolu nyní seženete na březen a za cca několika desetikorunový příplatek se levně podíváte do Bristolu i únoru. Zpáteční lety si zabookujete již za 2.069,- kč včetně tax a poplatků. Třetím nejvýhodnějším měsícem pro objednání letenky Bristol v této době je leden s letenkou drahší o cca 200,- kč, následuje květen červen a duben s příplatkem zhruba pětistovku.

Info k lowcost letům Praha - Bristol a zpět: Odlety s Easyjet jsou uskutečňovány z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Bristol Intl Arpt, Bristol, Velká Británie, Anglie. Přímý lowcost let z Prahy do Bristolu trvá necelé dvě a půl hodiny. Zpáteční je kratší o tu půlhodinku.

Tip: Neotálejte s výběrem levné letenky do Anglie. Hodně z vás se díví, proč je mnohdy cena odlišná. Důvodů je hned několik. V první řadě je potřeba se mrknout na datum zveřejnění příspěvku. Další důležitý aspekt je zájem o tarif. Pakliže cena posunuje laťku níže, je vždy velký předpoklad, že ty nejvýhodnější termíny budou bleskově vyprodány, proto doporučujeme nejen lety z Prahy objednávat zavčasu.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.