Easyjet - Anglie - levné letenky Praha - Bristol a zpět 2.069,- kč

Když se řekne lowcost letenky do Anglie nejsou tím myšleny jen lety do Londýna! Díky nízkorozpočtovým aerolinkám můžeme využít zvýhodněnou cestu i do dalších britských měst. Jedním takovým je anglický Bristol, kam létá z Prahy nízkonákladovka Easyjet. Podíváme se tedy na aktuální možnost rezervace levné letenky, samozřejmě s odlety z Prahy.

Dostupnost: Nejlevnější letenky do Bristolu nyní seženete na březen a za cca několika desetikorunový příplatek se levně podíváte do Bristolu i únoru. Zpáteční lety si zabookujete již za 2.069,- kč včetně tax a poplatků. Třetím nejvýhodnějším měsícem pro objednání letenky Bristol v této době je leden s letenkou drahší o cca 200,- kč, následuje květen červen a duben s příplatkem zhruba pětistovku.

Info k lowcost letům Praha - Bristol a zpět: Odlety s Easyjet jsou uskutečňovány z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Bristol Intl Arpt, Bristol, Velká Británie, Anglie. Přímý lowcost let z Prahy do Bristolu trvá necelé dvě a půl hodiny. Zpáteční je kratší o tu půlhodinku.

Tip: Neotálejte s výběrem levné letenky do Anglie. Hodně z vás se díví, proč je mnohdy cena odlišná. Důvodů je hned několik. V první řadě je potřeba se mrknout na datum zveřejnění příspěvku. Další důležitý aspekt je zájem o tarif. Pakliže cena posunuje laťku níže, je vždy velký předpoklad, že ty nejvýhodnější termíny budou bleskově vyprodány, proto doporučujeme nejen lety z Prahy objednávat zavčasu.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.