DOPORUČUJEME ! Thajsko - letenky Praha - Bangkok a zpět 12.980,- kč

České Aerolinie vytahují další trumf! Jsou tady sezónní levné letenky do Bangkoku z Prahy s žhavou cenou 12.980,- kč včetně tax a poplatků. To vše i se zpáteční letenkou z Bangkoku do Prahy! Nevěříte? Tak to byste měli, protože kdo zaváhá, na Thajsko se bude dívat možná tak na mapě. Chcete vědět více? Čtěte následující řádky!

Přinášíme kalendář obsahující akční letenky Bangkok na tento a příští měsíc. Stačí kliknout dole na odkaz pro rezervaci, vyjedou vám levné letenky do Thajska z Prahy na volné termíny od 11. listopadu do 13. prosince. Kdo si letenky do Bangkoku bude například vybírat ještě dnes, má celkem slušnou šanci si i jakžtakž vybrat.

Informace k tarifu: Lety režíruje český letecký přepravce, aerolinka ČSA, celým názvem České Aerolinie. Odlet je z bývalé Ruzyně, dnes letiště Václava Havla - Praha Intl., Česká Republika s krátším mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně i zpět.

Tip: Jste-li rozhodnuti letět do Thajska s podmínku odletu a příletu z letiště Praha, máte právě teď jednoznačně nejlepší možnost na rezervaci nejlevnější letenky. Kromě odletu z Prahy a ceny pod 13 tisíc se tyto levné lety do Bangkoku vyznačují také nenáročným letem s jedním mezipřistáním. Bookujte zavčasu, letenky jsou pouze do vyprodání!

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 12.980,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.