DOPORUČUJEME ! Maledivy - letenky Praha - Male a zpět 14.930,- kč

Mohlo by se zdát, že dnes na helloweena slavíme předčasné letenkové vánoce. Není tomu tak, to jen některé vybrané aerolinky spustily neodolatelné tarify s odlety z Prahy! Jste-li už nabaženi Evropou, co takhle letět levně na vyhlášené Maledivy? Nekupujte předražené dovolené přes cestovky. Luxusní dovolená na Maledivách vás nemusí stát 50 a více tisíc, čtěte dále.

Přinášíme vám tip na VIP zpáteční levné letenky Male s odletem z Prahy za nejlepší cenu poslední doby 14.930,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční let vás opět zavede do Prahy, takže se nemusíte bát složitého a časově náročného návratu do naší vlasti. Přípomeňme si, že poslední akce nabízela levné letenky na Maledivy od Emirates Airlines za 16.555,- kč.

Dostupnost: Opět jako u předchozí dnešní akce letenek do Bangkoku jde pouze o doprodej termínů. Výhodou zůstává fakt, že si levné letenky Praha - Male a zpět můžete zabookovat z kalendáře s online volnými lety, v tuto chvíli to jsou termíny v období od 11. listopadu do 11. prosince. Šanci na rezervaci levné letenky Male má jen ten, kdo si pospíší.

Popis tarifu: Vypravují České Aerolinie (ČSA). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel s krátkým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty s příletem na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Zpáteční let kopíruje stejnou cestu.

Tip: Srovnání všech posledních tipů, včetně alternativní akce Emirates Airlines levné letenky na Maledivy z Prahy získáte na tomto odkazu.

- rezervace levné letenky Male - Maledivy 14.930,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.