Delta Airlines ⇆ USA - levné letenky Las Vegas (zpáteční) 13.526,- kč

akce letenky Las Vegas - NevadaNovou hozenou rukavici pro všechny kterak nestihli minulé akční letenky Las Vegas ze srpna (British Airways, Air France) a září (Alitalia) představuje aerolinka Delta Airlines. Přijatelný a cenově zajímavý spoj s letenkami do Nevady koupíte za 13.526,- kč vč. tax a poplatků při odletu z Frankfurtu, kam se dopravit za "pár šušní" je opravdu hračka!

Konkurenční levné letenky do Las Vegas, jenž představila začátkem září Alitalia nabízel let tohoto německého města za 12.760,- kč na téměř stejné období. Po vyprodání se akce Delty s o něco málo vyšší cenou (cca 7 stovek) jeví jako jediná rozumná aktuální varianta pro turistu pocházející z ČR s cílem Nevada. Samotné termíny v kalendáři dovolují online objednávku levné letenky do USA (Las Vegas) na období od 1. listopadu do 30. března 2016.

Výcuc nejdůležitějších podrobností akční linky Las Vegas na palubě Delta Airlines: Let má jedno mezipřistání a to v americkém Detroitu (zdržení asi 4 hodiny). V ceně letenky máte: Přepravu 1 x příruční zavazadlo (10 kg) + 1 x zavazadlo v podpalubí (maximální hmotnost je 23 kg). Do Frankfurtu vás levně hodí Flixbus, Eurolines nebo Student Agency). Více info vám poskytneme v poradně na facebooku.

⇆ Las Vegas - USA (Nevada) 13.526,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety