Delta Air Lines - levné letenky Praha - Santiago de Chile 17.770,-kč

Dnešní zajímavá nabídka na levné letenky z Prahy není žádná tuctovka! Přinášíme tip na levné letenky do Chile, státu ležícího v jihozápadní části jižní Ameriky při pobřeží Tichého oceánu. Nabízí se nikterak častá akce, která stojí za zmínku. Doporučujeme akční letenky Santiago de Chile, nejstaršího města v Chile s evropskými kořeny. Levné letenky Santiago de Chile jsou aktuálně k dispozici s odlety z Prahy za cenu 17.770,- kč. V ceně je také zpáteční letenka.

Aktuálně jsou k dispozici na vybrané dny Delta Air Lines levné letenky do Santiago de Chile s odlety od 11. Září do 28. Října. Odlety jsou z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřístáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy a Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené státy. Přílety jsou na letiště Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile.

Termíny na levné letenky do Chile jsou k dispozici v omezené míře a budou vyprodány během několika dní, doporučujeme proto zaknihovat co nejdříve. Přesné termíny na aktuální volné letenky do Chile naleznete pod odkazem na rezervaci. K dispozici se nabízí také akční ubytování.

Online rezervace levné letenky Santiago de Chile (Chile)

Letecké společnosti
Oblíbené lety