Delta Airlines ⇆ Haiti (Karibik) - levné letenky Port Au Prince 10.895,- kč

Pohltilo vás cestování jako droga a vy už každý další den přemýšlíte, kam zase příště poletíte? Jestli jste si ještě nepřišli na své, pak vás možná osloví tarif Delta Airlines, jenž nám ukáže trochu jinou cestu do Karibiku. Exotičtější linka ze španělské Barcelony je určena zkušeným matadorům a kam to vlastně bude? Představujeme levné letenky na Haiti za 10.895,- kč !

Dostupnost: Letí se do Port Aur Prince. Doba, na kterou se dájí momentálně bookovat takové letenky vyhovuje termínům od 19. srpna do 29. září 2015. Pozor. K uskutečnění letu na Haiti je nutná platná autorizace ESTA. Máte? Pak není na co čekat. Linka Delta Airlines vymizí dříve, než se rozkoukáte.

Nelamte si hlavu ani s odletem z Barcelony. Letenky Praha - Barcelona a zpět vlastní například Vueling Airlines a jsou v prodeji už za 3.500,- kč. Ale jde letět i levněji. Z Katowic za 1.828 korun a z Vídně za 2.438 korun. Levné letenky do Port Au Prince se tu objevují po dvou letech a po vyprodání se tu zase dlouho neukážou. Letenky na Haiti stojí alespoň za myšlenku.

⇆ Port Au Prince - Haiti 10.895,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety