Delta Airlines - Argentina - levné letenky Buenos Aires 14.523,- kč

Přicházejí tarify, na která jste dlouho čekali! Přesně takovým je i tarif americké letecké společnosti Delty Airlines, přinášející levné letenky do Buenos Aires, hlavního města Argentiny. Za cenu 14.523,- kč včetně tax a poplatků teď poletíte do Buenos Aires, máte-li platné tranzitní vízum do USA či platnou cestovní ESTA kartu, vzhledem k zastávce v Atlantě.

Dostupnost: Splňujete-li tuto podmínku, zrodí se před vámi akční kalendář znázorňující aktuální levné letenky Buenos Aires na termíny v období 13. leden až 28. květen 2014. Z toho vyplývá, že letět levně do Argentiny můžete za pouhé tři dny! Pospíšíte-li si, máte na výběr z pestré škály volných letenek v celém uvedeném období.

Jak se letí? Startuje se z německého letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo s rozlišnou délkou mezipřistání (3 - 10 hodin) na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené Státy Americké (USA). Přílety vedou na letiště Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina. Stejně i zpět.

Tip: Tyto akční letenky Buenos Aires nejsou dělány váhavé. Připomeňme si, že poslední levné lety do Argentiny jsme si prezentovali 21. října, od té doby nebylo nic a ti, kdo čekali dlouho, lety rozeberou dříve, než se nerozhodní cestovatelé dokáží rozhoupat. Zastávka v USA je zajisté zajímavým zpestřením cesty.

Buenos Aires - Argentina 14.523,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.