Delta Air Lines ⇆ USA - levné letenky Seattle z Vídně a Bratislavy 10.974,- kč

***update - odlety také z Bratislavy! - US Airways - duben až říjen*** Další pecka je na obzoru! Na konci roku se nám to jenom hemží cenovými raritkami. Dostali jste chuť k náštěvě největší metropole amerického severozápadu? Pak je právě teď ten správný čas objednat si levné letenky! Doslova v jednu chvíli se zrodili tři téměř totožné nabídky. Levné letenky do Seattlu - nejzdravějšího města USA, kam se opravdu zalevno dostaneme velmi sporadicky, se teď dají sehnat kolem 11 tisíc!

Využijte zajímavých tarifů z Rakouska, jenž se bleskově objevily v rezervačním systému hned u tří leteckých společností. Březen je ten vytoužený měsíc, kdy vám systém vyplivne levné letenky na severozápad USA (Seattle). Jedná se o spoje ve vybraných dnech (například 10.3. - 18.3. a různé termíny motající se kolem tohoto data. Obdobnou cenu má Delta Airlines, British Airways i španělská Iberia.

Bližší informace k letenkám na sever Ameriky. Doporučujeme si kliknout na příkladový odkaz a prohlédnout si detaily letu. Mnohdy pod stejným termínem během chvíle naleznete odlišné aerolinky. Třeba lety do Seattlu s British Airways vedou jenom přes Londýn, kdežto Delta to má ještě přes Madrid a Chicago.

Denně monitorujeme chybné tarify, různé akce a slevy leteckých společností, abychom vám mohli předkládat opravdu ty nejideálnější cenové podmínky letů. Jen námatkou, abyste vytušili, jak cenné jsou tyto levné letenky Seattle mrkněte všude kolem, za kolik ze dali rezervovat v minulosti. Budete pátrat zajisté hodně dlouho a najdete toho pramálo. Tak proč si nechat utéci tuto letenkovou příležitost z Vídně. V prodeji jen do vyprodání, neváhejte ani minutu!

⇆ Seattle - USA (z Vídně) 10.974,- kč rezervace

⇆ Seattle - USA (z Bratislavy) 10.999,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.