Delta Air Lines - USA - levné letenky San Francisco 10.585,- kč

Co třeba levné letenky do USA - Kalifornie? Pakliže jste flexibilní cestující, můžete využít akčního tarifu Delta Air Lines a rezervovat si levné letenky do San Francisca za cenu 10.585,- kč včetně tax a poplatků s odletem z irského Dublinu. Levné letenky San Francisco jsou dostupné s odlety na vybrané dny od 1. Října s přílety max. do 1. Března 2013. V ceně jsou také zpáteční letenky ze San Francisca do Dublinu.

Dovolíme si vám doporučit několik termínů na zabookování levné letenky do San Francisca. Leťte levně například v termínu 9.10. - 7.11., nebo například 14.11. - 28.11. Kompletní letový kalendář s aktuálními volnými levnými letenkami do San Francisca (USA) najdete v letovém kalendáři, který je pod odkazem na rezervaci levné letenky. Odlety americké letecké společnosti Delta Air Lines do San Francisca jsou z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s dvouhodinovým mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a přílety na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Levné lety do USA (San Francisco) a uvedené ceny jsou dostupné při aktuální rezervaci, radíme tedy si zaknihovat palubní lístky co nejdříve. Volná data pro levné lety San Francisco z Dublinu jsou k dispozici na mnoho dní ve zmíněné období, ale takto levné letenky jsou velmi žádané a budou ubývat velmi rychle.

Online rezervace levné letenky San Francisco (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.