Delta Air Lines - USA - levné letenky San Francisco 10.585,- kč

Co třeba levné letenky do USA - Kalifornie? Pakliže jste flexibilní cestující, můžete využít akčního tarifu Delta Air Lines a rezervovat si levné letenky do San Francisca za cenu 10.585,- kč včetně tax a poplatků s odletem z irského Dublinu. Levné letenky San Francisco jsou dostupné s odlety na vybrané dny od 1. Října s přílety max. do 1. Března 2013. V ceně jsou také zpáteční letenky ze San Francisca do Dublinu.

Dovolíme si vám doporučit několik termínů na zabookování levné letenky do San Francisca. Leťte levně například v termínu 9.10. - 7.11., nebo například 14.11. - 28.11. Kompletní letový kalendář s aktuálními volnými levnými letenkami do San Francisca (USA) najdete v letovém kalendáři, který je pod odkazem na rezervaci levné letenky. Odlety americké letecké společnosti Delta Air Lines do San Francisca jsou z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s dvouhodinovým mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a přílety na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Levné lety do USA (San Francisco) a uvedené ceny jsou dostupné při aktuální rezervaci, radíme tedy si zaknihovat palubní lístky co nejdříve. Volná data pro levné lety San Francisco z Dublinu jsou k dispozici na mnoho dní ve zmíněné období, ale takto levné letenky jsou velmi žádané a budou ubývat velmi rychle.

Online rezervace levné letenky San Francisco (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety