Delta Air Lines - USA - levné letenky San Francisco 10.585,- kč

Co třeba levné letenky do USA - Kalifornie? Pakliže jste flexibilní cestující, můžete využít akčního tarifu Delta Air Lines a rezervovat si levné letenky do San Francisca za cenu 10.585,- kč včetně tax a poplatků s odletem z irského Dublinu. Levné letenky San Francisco jsou dostupné s odlety na vybrané dny od 1. Října s přílety max. do 1. Března 2013. V ceně jsou také zpáteční letenky ze San Francisca do Dublinu.

Dovolíme si vám doporučit několik termínů na zabookování levné letenky do San Francisca. Leťte levně například v termínu 9.10. - 7.11., nebo například 14.11. - 28.11. Kompletní letový kalendář s aktuálními volnými levnými letenkami do San Francisca (USA) najdete v letovém kalendáři, který je pod odkazem na rezervaci levné letenky. Odlety americké letecké společnosti Delta Air Lines do San Francisca jsou z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s dvouhodinovým mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a přílety na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Levné lety do USA (San Francisco) a uvedené ceny jsou dostupné při aktuální rezervaci, radíme tedy si zaknihovat palubní lístky co nejdříve. Volná data pro levné lety San Francisco z Dublinu jsou k dispozici na mnoho dní ve zmíněné období, ale takto levné letenky jsou velmi žádané a budou ubývat velmi rychle.

Online rezervace levné letenky San Francisco (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.