Delta Air Lines - Kostarika - levné letenky San Jose 13.760,- kč

Láká vás exotika? Víme jak na to za levný peníz! Na křídlech americké letecké společnosti Delta Air Lines můžeme nyní letět levně do Kostariky, republiky ve střední Americe a to s cenou 13.760,- kč včetně tax a poplatků. Jde o zpáteční letenky do San Jose s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města.

Dostupnost: vybírat levné letenky do Kostariky je opět možno z letového kalendáře. Najdete v něm hojný počet termínů na období od 3. května do 19. prosince. Aktuálně jsou nedostupné pouze levné letenky do San Jose na červenec (nedostupné v tomto měsíci jsou pouze lety tam), jinak si letenky vyberete velmi snadno.

Informace k letům: zvolíte li tarif na letenky do Kostariky od Delta Air Lines, poletíte z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřístáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta (USA) (4h 7min) a příletem na letiště Juan Santa Maria Intl, San Jose, Kostarika. Zpáteční let kopíruje identickou trasu, pouze v opačném podání.

Na následujícím odkazu najdete zmíněný kalendář obsahující levné letenky, klikem na vybrané volné datum si ověříte cenu a také provedete rezervaci. Vyberte si levné letenky co nejdříve a zajistěte si tak co nejširší nabídku volných termínů.

Online rezervace levné letenky San Jose (Kostarika)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety