Delta Air Lines - Kostarika - levné letenky San Jose 13.760,- kč

Láká vás exotika? Víme jak na to za levný peníz! Na křídlech americké letecké společnosti Delta Air Lines můžeme nyní letět levně do Kostariky, republiky ve střední Americe a to s cenou 13.760,- kč včetně tax a poplatků. Jde o zpáteční letenky do San Jose s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města.

Dostupnost: vybírat levné letenky do Kostariky je opět možno z letového kalendáře. Najdete v něm hojný počet termínů na období od 3. května do 19. prosince. Aktuálně jsou nedostupné pouze levné letenky do San Jose na červenec (nedostupné v tomto měsíci jsou pouze lety tam), jinak si letenky vyberete velmi snadno.

Informace k letům: zvolíte li tarif na letenky do Kostariky od Delta Air Lines, poletíte z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřístáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta (USA) (4h 7min) a příletem na letiště Juan Santa Maria Intl, San Jose, Kostarika. Zpáteční let kopíruje identickou trasu, pouze v opačném podání.

Na následujícím odkazu najdete zmíněný kalendář obsahující levné letenky, klikem na vybrané volné datum si ověříte cenu a také provedete rezervaci. Vyberte si levné letenky co nejdříve a zajistěte si tak co nejširší nabídku volných termínů.

Online rezervace levné letenky San Jose (Kostarika)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.