Delta Air Lines - Honduras - levné letenky San Pedro Sula 11.571,- kč

***update - doplněn letový kalendář*** Levné letenky do Hondurasu? Nyní žádný problém s americkou aerolinkou Delta Air Lines! Jsou tady vybrané levné letenky do San Pedro Sula, druhého největšího města Hondurasu za cenu 11.571,- kč s taxami i poplatky, čili letenky ještě výhodněji, než posledně a to hned o necelé dva tisíce kč!

Ptáte se na kdy je možné takto výhodně bookovat levné letenky do San Pedro Sula? Vybrali jsme pro vás tři příkladové termíny pro objednání levné letenky do Hondurasu na měsíc prosinec. Letenky jsou s odlety z německého Mnichova s návraty do stejného města. Náhled odkazu níže.

Stručný popis zvýhodněného letu do Hondurasu s Delta Air Lines: odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s delším mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, USA (19 hodin) a příletem na letiště Ramon Villeda Morales Arpt, San Pedro Sula, Honduras.

Tip: jedná se o levné letenky do San Pedro Sula v Hondurasu na pár vybraných prosincových termínů. Nečekejte tedy, než vám někdo před nosem vyfoukne výhodný let, zabookujte si levné letenky ještě dnes a zajistěte si tak super výhodnou cenu! Ceny jsou platné pouze do vyprodání.

Online rezervace levné letenky San Pedro Sula (Honduras)

- kalendář levných letenek do San Pedro Sula z Frankfurtu za 11.900,- kč zde

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.