Delta Air Lines - Chile - levné letenky Santiago de Chile 14.515,- kč

Jste držitelem tranzitního víza či platné cestovní ESTA karty? Pak ještě dnes máte příležitost k objednání levnější letenky do Jižní Ameriky na palubě Delta Airlines. Cena 14.515,- kč nabízí zpáteční levné letenky Santiago de Chile s odletem z německého Frankfurtu. V ceně už máte taxy, poplatky a samozřejmě zpáteční letenku.

Dostupnost: Výprodej letenek do Chile z Německa trvá do 7. ledna 2014, takže skutečně pouze dnes je šance rezervovat. Termíny, do kdy si zabookujete levné letenky do Chile skýtají data do konce května. Stravit v Chile můžete maximálně 30 dní. Kalendář nehledejte, jako příkladový termín jsme pro vás vybrali přelom z ledna na únor, odkaz níže.

Info k letu do Chile: Vypravuje americká Delta Airlines. Odlety jsou z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a mají dvě mezipřistání. První na Detroit Metro Wayne Cnty Arpt, Detroit, USA a druhým na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, USA. Přilétá se na letiště Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile. Informace k délkám mezipřistání najdete přímo v rezervaci.

Tip: Tato letenková příležitost se řadí mezi ty vzácnější. Naposledy jsme do Santiago de Chile mohli zaknihovávat letenky z Paříže na křídlech American Airlines, to bylo ale 17. září. Od té doby až doteď nic. Kdo tedy zaváhá, neletí.

Santiago de Chile - Chile 14.515,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.