Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Sao Paulo 12.350,- kč

Předchozí nabídka na levné letenky do Sao Paulo sice byla velmi rychle vyprodána, ale nezoufejte, je tady další! Tentokrát v tarifu americké aerolinky Delta Air Lines levné letenky do Sao Paulo za cenu 12.350,- kč s taxami a poplatky. Odlet je z nizozemského Amsterdamu a v ceně je zahrnuta i zpáteční letenka.

Výhodou je, že si nemusíte objednávat levné letenky jen z několika mála termínů. Vybírat levné letenky do Brazílie (Sao Paulo) můžete z vybraných termínů od 15. ledna do 14. března 2013 a nutno říci, že jich je poměrně o dost více, než u předchozích akčních letenek do Sao Paulo. Info k letu - odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy (4h 20min) s příletem na letiště Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie.

Na následujícím odkazu pro rezervaci levné letenky Sao Paulo najdete kalendář zobrazující akční lety v těchto termínech. Jelikož letenky do Brazílie jdou vždy velmi rychle na dračku, vyplatí se neodkladat rezervaci.

Nejen na letence do Sao Paulo od aerolinek Delta Air Lines se dá ušetřit nějaká ta koruna, pakliže ještě nemáte ošetřeno ubytování, mrkněte na porovnání akčních nabídek v Sao Paulo, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Sao Paulo (Brazílie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.