Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Sao Paulo 12.350,- kč

Předchozí nabídka na levné letenky do Sao Paulo sice byla velmi rychle vyprodána, ale nezoufejte, je tady další! Tentokrát v tarifu americké aerolinky Delta Air Lines levné letenky do Sao Paulo za cenu 12.350,- kč s taxami a poplatky. Odlet je z nizozemského Amsterdamu a v ceně je zahrnuta i zpáteční letenka.

Výhodou je, že si nemusíte objednávat levné letenky jen z několika mála termínů. Vybírat levné letenky do Brazílie (Sao Paulo) můžete z vybraných termínů od 15. ledna do 14. března 2013 a nutno říci, že jich je poměrně o dost více, než u předchozích akčních letenek do Sao Paulo. Info k letu - odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy (4h 20min) s příletem na letiště Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie.

Na následujícím odkazu pro rezervaci levné letenky Sao Paulo najdete kalendář zobrazující akční lety v těchto termínech. Jelikož letenky do Brazílie jdou vždy velmi rychle na dračku, vyplatí se neodkladat rezervaci.

Nejen na letence do Sao Paulo od aerolinek Delta Air Lines se dá ušetřit nějaká ta koruna, pakliže ještě nemáte ošetřeno ubytování, mrkněte na porovnání akčních nabídek v Sao Paulo, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Sao Paulo (Brazílie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.