Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Sao Paulo 12.350,- kč

Předchozí nabídka na levné letenky do Sao Paulo sice byla velmi rychle vyprodána, ale nezoufejte, je tady další! Tentokrát v tarifu americké aerolinky Delta Air Lines levné letenky do Sao Paulo za cenu 12.350,- kč s taxami a poplatky. Odlet je z nizozemského Amsterdamu a v ceně je zahrnuta i zpáteční letenka.

Výhodou je, že si nemusíte objednávat levné letenky jen z několika mála termínů. Vybírat levné letenky do Brazílie (Sao Paulo) můžete z vybraných termínů od 15. ledna do 14. března 2013 a nutno říci, že jich je poměrně o dost více, než u předchozích akčních letenek do Sao Paulo. Info k letu - odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy (4h 20min) s příletem na letiště Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie.

Na následujícím odkazu pro rezervaci levné letenky Sao Paulo najdete kalendář zobrazující akční lety v těchto termínech. Jelikož letenky do Brazílie jdou vždy velmi rychle na dračku, vyplatí se neodkladat rezervaci.

Nejen na letence do Sao Paulo od aerolinek Delta Air Lines se dá ušetřit nějaká ta koruna, pakliže ještě nemáte ošetřeno ubytování, mrkněte na porovnání akčních nabídek v Sao Paulo, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Sao Paulo (Brazílie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety