Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky do Rio de Janeiro 12.490,- kč

Objednejte si právě teď levné letenky do Brazílie a navštivte karneval v Riu a nebo se vykoupejte na nejznámější pláži světa - Copacabana! Rezervujte si akční letenky od americké letecké společnosti Delta Air Lines v českém rezervačním systému na období, kdy se v Brazílii koná karneval v Rio De Janeiro. Okuste tento tradiční kultovní zážitek plný zábavy! Levné letenky do Rio De Janeiro v tarifu aerolinek Delta Air Lines se vám nabízí s odletem z amsterdamu, za cenu 12.490,- kč i s poplatky. V ceně je zahrnuta také zpáteční letenka z Rio de Janeiro do Amstru.

Kliknete-li na odkaz pro rezervaci levné letenky do Rio de Janeiro na konci této zprávy, zobrazí se vám kalendář akčních letenek s možností objednání levné letenky od ledna až do března. Samozřejmě nejsou dostupné letenky na všechny dny. Ty nejzajímavější termíny mizí velmi rychle!

Stručné informace k akčním letům aerolinek Delta Air Lines na lince do Ria. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s prvním mezipřistáním na letišti Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt, Montreal, Kanada, druhým na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené Státy Americké a finálním příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Vyplatí se s rezervací akční letenky neotálet. Jelikož akce na levné letenky do Rio de Janeiro od Delty již finišuje, je více než nutné nabídku využít okamžitě, jelikož už zítra, nebo pozítří už nemusí být dostupná ani jedna akční letenka.

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro (Brazílie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety