Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Brasilia 13.744,- kč

Láká li vás město s úžasnou moderní architekturou, zapsané na seznam památek UNESCO, pouvažujte nad zvýhodněným tarifem americké Delta Air Lines. A kam se to vlastně můžeme vydat a za jakou cenu? Pouhých 13.744,- kč nyní zaplatíte za levné letenky do Brasilia, hlavního města Brazílie. Letenky jsou dostupné s odlety z německého Stuttgartu, včetně zpátečního letu do stejného města.

Tarif sice nenajdete v akčním kalendáři, nicméně i přesto není problém bookovat levné letenky do Brazílie. Aktuálně jsou dostupné levné letenky Brasilia za zmíněnou cenu s možnými odlety od srpna do prosince. Jako ukázku rezervace levné letenky do Brasilia (BSB) v tarifu Delta Air Lines jsme pro vás vybrali datum na přelom listopadu a prosince a to v termínu 19.11. - 1.12. (ukázka pod odkazem na konci článku).

Info k letu - vypravuje americká letecká společnost Delta Air Lines, odlétá se z letiště Stuttgart Arpt, Štutgart, Německo s mezipřistáním na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a příletem na Brasilia Intl Arpt, Brazílie. Zpáteční trasa je stejná.

Tip: nesedí vám letenka do Brasilia s odletem ze Stuttgartu? Alternativně se dají objednat levné letenky do Brasilia také s odlety z německého Mnichova. Za letenky z tohoto města si připlatíte necelé dvě stovky. Příklad níže.

- rezervace levné letenky Brasilia - Brazílie 13.744,- kč (ze Stuttgartu)

- rezervace levné letenky Brasilia - Brazílie 13.927,- kč (z Mnichova)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.