Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Brasilia 13.744,- kč

Láká li vás město s úžasnou moderní architekturou, zapsané na seznam památek UNESCO, pouvažujte nad zvýhodněným tarifem americké Delta Air Lines. A kam se to vlastně můžeme vydat a za jakou cenu? Pouhých 13.744,- kč nyní zaplatíte za levné letenky do Brasilia, hlavního města Brazílie. Letenky jsou dostupné s odlety z německého Stuttgartu, včetně zpátečního letu do stejného města.

Tarif sice nenajdete v akčním kalendáři, nicméně i přesto není problém bookovat levné letenky do Brazílie. Aktuálně jsou dostupné levné letenky Brasilia za zmíněnou cenu s možnými odlety od srpna do prosince. Jako ukázku rezervace levné letenky do Brasilia (BSB) v tarifu Delta Air Lines jsme pro vás vybrali datum na přelom listopadu a prosince a to v termínu 19.11. - 1.12. (ukázka pod odkazem na konci článku).

Info k letu - vypravuje americká letecká společnost Delta Air Lines, odlétá se z letiště Stuttgart Arpt, Štutgart, Německo s mezipřistáním na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a příletem na Brasilia Intl Arpt, Brazílie. Zpáteční trasa je stejná.

Tip: nesedí vám letenka do Brasilia s odletem ze Stuttgartu? Alternativně se dají objednat levné letenky do Brasilia také s odlety z německého Mnichova. Za letenky z tohoto města si připlatíte necelé dvě stovky. Příklad níže.

- rezervace levné letenky Brasilia - Brazílie 13.744,- kč (ze Stuttgartu)

- rezervace levné letenky Brasilia - Brazílie 13.927,- kč (z Mnichova)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.