Delta Air Lines - Argentina - letenky Buenos Aires z Vídně 15.990,- kč

Přinášíme vám aktuální tip na levné letenky do Jižní Ameriky. Přinášíme vám tip na levné letenky do země hraničící na jihu Atlantského oceánu mezi Chile a Uruguayí. Jsou tady levné letenky do Buenos Aires v Argentině s odletem z Vídně za lákavou cenu 15.990,- kč s taxami i poplatky (zpáteční letenka s návratem do Vídně).

Tyto zajímavé levné letenky do Argentiny si můžete zarezervovat už dnes. V nabídce jsou akční letenky Buenos Aires na období od 27. října až do 26. března příštího roku. Nejméně levných letenek do Buenos Aires je na říjen, prosinec a leden, takže je potřeba si pospíšit. Jde o akční letenky, takže snadný výběr volného data z kalendáře.

Informace k letu: lety zajišťuje americká letecká společnost American Airlines (je potřeba mít platné americké vízum, či platnou ESTA kartu). Odlétá se z Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko druhým na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, USA a příletem na letiště Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina. Stejně letíte i zpět.

Tip: pro lidičky nevyhovujícím datum a lety z rakouské Vídně přinášímě ještě další variantu. Zpáteční levné letenky do Buenos Aires s odletem z Mnichova za o něco málo vyšší cenu (necelých 300,- kč). V této variantě jsou připraveny v kalendáři levné letenky do Buenos Aires na 3. listopad až 26. březen. Akce je časově omezena.

- rezervace letenky Buenos Aires - Argentina 15.990,- kč (z Vídně)

- rezervace letenky Buenos Aires - Argentina 16.280,- kč (z Mnichova)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.