ČSA - Španělsko - levné letenky do Barcelony z Prahy 3.940,- kč

České Aerolinie si připravili tarif, který může být dobrým podnětem pro návštěvu španělské Barcelony například přes vánoce, nebo i silvestr. Aerolinka nyní spustila akční letenky do tohoto katalánského města s odletem z našeho hlavního města za cenu 3.940,- kč včetně tax a poplatků. V ceně máte spoj Praha - Barcelona a Barcelona - Praha.

Dostupnost: Snadnou orientaci při výběru levné letenky Barcelona zajišťuje zveřejněný kalendář. Ten v sobě zahrnuje online volné termíný s levnými lety. Jelikož nejde o lowcost, platí pro všechny volné termíny jednotná cena 3.940,- kč. Jedná se vybrané o termíny od 19. prosince 2013 do 27. března 2014. Kalendář se před vámi objeví, kliknete-li na rezervační odkaz na konci zprávy.

Popis letu do Španělska: Letenky do Barcelony od ČSA mají naplánovány odlety z letiště Václava Havla Praha (dříve Ruzyně), přímým spojem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Let Praha - Barcelona s ČSA trvá dvě a půl hodiny. Stějně tak i zpáteční let.

Tip: Nechcete trávit čas jen v Barceloně? Levné letenky do Barcelony můžete využít také jako přestupní stanici pro další cestu do Jižní či Střední Ameriky, ale o tom až  v dalším letenkovém tipu, nebo mrkněte zde. Akce do vyprodání. Tipy na další levné letenky do Španělska.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.