ČSA - Španělsko - levné letenky do Barcelony z Prahy 3.940,- kč

České Aerolinie si připravili tarif, který může být dobrým podnětem pro návštěvu španělské Barcelony například přes vánoce, nebo i silvestr. Aerolinka nyní spustila akční letenky do tohoto katalánského města s odletem z našeho hlavního města za cenu 3.940,- kč včetně tax a poplatků. V ceně máte spoj Praha - Barcelona a Barcelona - Praha.

Dostupnost: Snadnou orientaci při výběru levné letenky Barcelona zajišťuje zveřejněný kalendář. Ten v sobě zahrnuje online volné termíný s levnými lety. Jelikož nejde o lowcost, platí pro všechny volné termíny jednotná cena 3.940,- kč. Jedná se vybrané o termíny od 19. prosince 2013 do 27. března 2014. Kalendář se před vámi objeví, kliknete-li na rezervační odkaz na konci zprávy.

Popis letu do Španělska: Letenky do Barcelony od ČSA mají naplánovány odlety z letiště Václava Havla Praha (dříve Ruzyně), přímým spojem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Let Praha - Barcelona s ČSA trvá dvě a půl hodiny. Stějně tak i zpáteční let.

Tip: Nechcete trávit čas jen v Barceloně? Levné letenky do Barcelony můžete využít také jako přestupní stanici pro další cestu do Jižní či Střední Ameriky, ale o tom až  v dalším letenkovém tipu, nebo mrkněte zde. Akce do vyprodání. Tipy na další levné letenky do Španělska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety