ČSA - Německo - zpáteční levné letenky Düsseldorf z Prahy 2.986,- kč

Kromě levných letenek do exotických destinací tady máme pár zajímavých akčních letů i po evropě. Přesně takovým letem je aktuální akční tarif českých aerolinek (ČSA) na levné letenky do Německa. Přesněji se jedná o tarif na levné letenky do Düsseldorfu s odletem z Prahy za 2.986,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka Düsseldorf - Praha.

Pro všechny, kdo chtějí levné letenky do Düsseldorfu s odletem z Prahy za zmíněnou cenu je výhodou, že se nabízí letový kalendář na levné letenky s termíny od 4. ledna až do 30. dubna 2013. Když si budete rezervovat akční letenky nyní, nabídne se vám kompletní kalendář s levnými letenkami na všechny termíny v uvedeném období. Odlety do Německa v tarifu ČSA na lince Praha - Düsseldorf jsou uskutečňovány z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s přílety na letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo.

Termíny s možností objednání levné letenky najdete níže, pod hlavním odkazem na rezervaci letenky. Plánovali jste cestu do Düsseldorfu? Právě teď se vám nabízí zpáteční levné letenky Düsseldorf s odlety z Prahy za akční cenu a navíc na všechny termíny na počátku roku až do konce dubna, takže není nad čím přemýšlet. Volné termíny budou ubývat a zájemce o levné letenky si již nebude moci tolik vybírat. Snadno si vyberete i ubytování, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Düsseldorf (Německo)

Letecké společnosti
Oblíbené lety