ČSA - Německo - levné letenky Praha - Hamburg a zpět 2.310,- kč

Naplánovat si letní dovolenou v největším přístavním městě Německa se nyní vyplatí! Zaujmout se svým tarifem letenky do Hamburgu se snaží také České Aerolinie. Tyto zlevněné letenky s odlety z Prahy vás nyní příjdou na skvělých 2.310,- kč včetně tax a poplatků. Pro jistotu připomínáme, že to jest cena včetně zpátečního letu Hamburg - Praha.

Jak se dostat k levným letenkám? Zpáteční levné letenky do Hamburgu je potřeba rezervovat již nyní. Dostupné jsou termíny od 30. března 2014. Nehledejte akční letenky, ty nejvýhodnější termíny vyhledáváme za vás. Jakožto příklad budiž červencové letenky Hamburg s odletem z Prahy se zmíněnou cenou 2.310,- kč. Odkaz na konci.

Zajímají vás informace k letu? Zpáteční levné letenky do Německa probíhají v režii české aerolinky ČSA. Odlétá se z bývalé Ruzyně (dnes letiště Václava Havla) Praha, Airpt., Česká Republika, přímým spojem na letiště Fuhlsbuettel Arpt, Hamburk, Německo. Délka letu Praha - Hamburg je hodina a půl. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Vemte prosím v potaz, že levné letenky do Hamburgu z Prahy od Českých Aerolinek jsou v prodeji jen do vyprodání. Tento spoj mezi zvýhodněnými tipy představujeme vůbec poprvé, protože nikdo takto atraktivní cenu letenek do zajímavého přístavního města doposud nenabídnul. Kdo si tedy nepospíší, nemá šanci letět levně.

Ubytování: Neorientujete se v cenách ubytování v Hamburgu? Navštivte tento odkaz a vyberte si z TOP nabídek za hodně dobré ceny.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.