ČSA - Německo - levné letenky Praha - Hamburg a zpět 2.310,- kč

Naplánovat si letní dovolenou v největším přístavním městě Německa se nyní vyplatí! Zaujmout se svým tarifem letenky do Hamburgu se snaží také České Aerolinie. Tyto zlevněné letenky s odlety z Prahy vás nyní příjdou na skvělých 2.310,- kč včetně tax a poplatků. Pro jistotu připomínáme, že to jest cena včetně zpátečního letu Hamburg - Praha.

Jak se dostat k levným letenkám? Zpáteční levné letenky do Hamburgu je potřeba rezervovat již nyní. Dostupné jsou termíny od 30. března 2014. Nehledejte akční letenky, ty nejvýhodnější termíny vyhledáváme za vás. Jakožto příklad budiž červencové letenky Hamburg s odletem z Prahy se zmíněnou cenou 2.310,- kč. Odkaz na konci.

Zajímají vás informace k letu? Zpáteční levné letenky do Německa probíhají v režii české aerolinky ČSA. Odlétá se z bývalé Ruzyně (dnes letiště Václava Havla) Praha, Airpt., Česká Republika, přímým spojem na letiště Fuhlsbuettel Arpt, Hamburk, Německo. Délka letu Praha - Hamburg je hodina a půl. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Vemte prosím v potaz, že levné letenky do Hamburgu z Prahy od Českých Aerolinek jsou v prodeji jen do vyprodání. Tento spoj mezi zvýhodněnými tipy představujeme vůbec poprvé, protože nikdo takto atraktivní cenu letenek do zajímavého přístavního města doposud nenabídnul. Kdo si tedy nepospíší, nemá šanci letět levně.

Ubytování: Neorientujete se v cenách ubytování v Hamburgu? Navštivte tento odkaz a vyberte si z TOP nabídek za hodně dobré ceny.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.