ČSA - Bahrajn - zpáteční levné letenky do Bahrajnu z Prahy 12.446,- kč

V dubnu levně letecky do Bahrajnu na F1! Velmi zajímavě nyní vychází rezervace levné letenky do Bahrajnu z Prahy také na termíny, kdy se jezdí v Bahrajnu závody F1, čili na duben. Zpáteční levné letenky Bahrajn z Prahy si aktuálně zaknihujete již za 12.446,- kč včetně tax a poplatků s tarifem českých aerolinek.

Výhodný tarif na letenky do Bahrajnu je dostupný od října 2012 do dubna 2013, takže zaletět levně si můžete z Prahy nejen na formuli 1. Jako příklad si uvedeme letošní a také datum na přístí rok. Rezervace levné letenky Praha - Bahrajn a zpět je možná například na řijnové datum 7.10. - 23.10.  - rezervace letenky zde, nebo dubnové datum 8.4. - 17.4. 2013 - rezervace letenky zde. Odlet je z letiště Praha - Václav Havel, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Bahrain Intl Arpt, Muharraq, Bahrajn.

Stihli jste si včas rezervovat svoje levné letenky do Bahrajnu? Ještě ne? Učiňte tak co nejdříve, ať se vám tarif nevyprodá před očima, jak už to u akčních nabídek bývá dost často. Ubytování v Bahrajnu hledejte tady.

Online rezervace levné letenky Bahrajn

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.