ČSA + Air France - Kuba ↔ levné letenky Havana z Prahy 16.544,- kč

Od září až do teď museli čekat turisté mající v plánu podniknout levnější cestu na Kubu. Jsou tu levné letenky do "Paříže Karibiku", hlavního města Kuby - Havany, která je vzdálená od amerických břehů na Floridě pouhých 160 km. Za kolik? Nově probuzený spoj na akční letenky Havana nese cenu 16.544,- kč s taxami a poplatky.

Dostupnost: Žádné přikladové termíny zde nehledejte, není pro to důvod, když se dají levné letenky do Havany z Prahy objednávat z kalendáře. Po rozkliknutí nabídky (odkaz na konci letenkového tipu) se vám naskytne možnost zabookovat si termíny od 19. března (v březnu již pouze odlety) do 18. června 2014. Nejméně jich připadá na duben.

Jak se letí na Kubu? Startuje se z letiště Praha k dvouhodinovému mezipřistání na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (ČSA), poté pokračujete s aerolinkami Air France k finálnímu příletu na Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba. Stejné podmánky vás provázejí i na zpáteční cestě.

Tip: Máte-li v plánu letět na Kubu ve zmíněném akčním spoji, neotálejte s rezervací levné letenky Havana. Poslední takové lety jsme tu měli před půlrokem a šli na dračku. Nezačnete-li tedy ihned jednat, na tarif zapomeňte.

↔ Havana - Kuba z Prahy 16.544,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.