Condor - Kuba - levné letenky Varadero 12.921,- kč

Zatoužili jste po kubánském doutníku? Nejen pro vás je  tady tip na levné letenky do jednoho z největších kubánských letovisek ležící na poloostrově nedaleko hlavního města Havany! Ano, uhádli jste! Jsou to levné letenky Varadero, v tarifu německé letecké společnosti Condor s odletem z německého Frankfurtu , v ceně i se zpáteční letenkou si aktuálně zarezervujete za cenu 12.921,- kč včetně tax a poplatků.

Levné letenky Varadero je možné objednávat pro lety již od prosince. A co třeba letět na Kubu na vánoce? Není problém, jelikož termíny na levné letenky Varadero zahrnují i tyto data. Ukážeme si příklad rezervace levné letenky Kuba např. datum 13. - 27.12. Let na Kubu v tarifu aerolinek Condor startuje z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo, přímým letem na letiště Juan Gualberto Gomez Arpt, Varadero, Kuba. Let z Frankfurtu do Varadero trvá 11 hodin a 10.minut.

Máte už akční letenku na Kubu? Ještě ne? Tak si pospěšte! Zajímavých termínů na zpáteční levné letenky Varadero budou jistojistě velmi rychle rozebrány. Nečekejte než vám to vyfoukne někdo jiný a zarezervujte si svoje levné letenky Kuba ještě dnes, zítra již být nemusí.

Alternativy: letět můžeme také na Havanu v prvním čtvrtletí 2013 a to z italského Říma. Například letenky Benátky - Havana a zpět 13.614,- kč, letenky Řím - Havana a zpět 13.619,- kč, nebo letenky Milán - Havana a zpět za 13.764,- kč. Jak se levně letecky dopravit do Itálie? Mrkněte tady. Nejlevnější a nejvalitnější ubytování na varaderu hledejte zde.

Online rezervace levné letenky Varadero (Kuba)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.