Condor - Kuba - levné letenky Varadero 12.921,- kč

Zatoužili jste po kubánském doutníku? Nejen pro vás je  tady tip na levné letenky do jednoho z největších kubánských letovisek ležící na poloostrově nedaleko hlavního města Havany! Ano, uhádli jste! Jsou to levné letenky Varadero, v tarifu německé letecké společnosti Condor s odletem z německého Frankfurtu , v ceně i se zpáteční letenkou si aktuálně zarezervujete za cenu 12.921,- kč včetně tax a poplatků.

Levné letenky Varadero je možné objednávat pro lety již od prosince. A co třeba letět na Kubu na vánoce? Není problém, jelikož termíny na levné letenky Varadero zahrnují i tyto data. Ukážeme si příklad rezervace levné letenky Kuba např. datum 13. - 27.12. Let na Kubu v tarifu aerolinek Condor startuje z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo, přímým letem na letiště Juan Gualberto Gomez Arpt, Varadero, Kuba. Let z Frankfurtu do Varadero trvá 11 hodin a 10.minut.

Máte už akční letenku na Kubu? Ještě ne? Tak si pospěšte! Zajímavých termínů na zpáteční levné letenky Varadero budou jistojistě velmi rychle rozebrány. Nečekejte než vám to vyfoukne někdo jiný a zarezervujte si svoje levné letenky Kuba ještě dnes, zítra již být nemusí.

Alternativy: letět můžeme také na Havanu v prvním čtvrtletí 2013 a to z italského Říma. Například letenky Benátky - Havana a zpět 13.614,- kč, letenky Řím - Havana a zpět 13.619,- kč, nebo letenky Milán - Havana a zpět za 13.764,- kč. Jak se levně letecky dopravit do Itálie? Mrkněte tady. Nejlevnější a nejvalitnější ubytování na varaderu hledejte zde.

Online rezervace levné letenky Varadero (Kuba)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety