Čína ↔ levné letenky do HongKongu z Prahy 11.001,- kč

Vyprodaný tarif na zpáteční letenky do Hongkongu z Prahy za jedenáct tisíc kč, zveřejněný 8. ledna je znovu obnoven! V návaznosti na doplnění nových volných míst pro rezervaci levné letenky do tohoto čínského města zveřejňujeme i akční kalendář.

Za 11.001,- kč s taxami a poplatky se teď nabízí multi tarif na levné letenky Hongkong, jehož autory jsou Jet Airways India a British Airways. Otevíráme nové možnosti pro rezervaci v období od 1. března do 4. srpna. Vybrat si můžete buď návraty do Mnichova a za příplatek cca 1.000 kč je možné letět zpět i do Vídně.

Tip: Na tomto odkazu můžete nahlédnout na poslední zvěřejněné levné letenky do Číny. Co se týká letenek přímo do Hongkongu, souhrnný přehled je k nalezení zde. Pakliže si v průběhu rezervace letenky nebudete vědět s něčím rady, obraťte se na nás na facebooku.

↔ Hongkong - Čína (z Prahy, zpět Mnichov) 11.001,- kč rezervace

↔ Hongkong - Čína (z Prahy, zpět Vídeň) 12.090,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.