Čína ↔ levné letenky do HongKongu z Prahy 11.001,- kč

Vyprodaný tarif na zpáteční letenky do Hongkongu z Prahy za jedenáct tisíc kč, zveřejněný 8. ledna je znovu obnoven! V návaznosti na doplnění nových volných míst pro rezervaci levné letenky do tohoto čínského města zveřejňujeme i akční kalendář.

Za 11.001,- kč s taxami a poplatky se teď nabízí multi tarif na levné letenky Hongkong, jehož autory jsou Jet Airways India a British Airways. Otevíráme nové možnosti pro rezervaci v období od 1. března do 4. srpna. Vybrat si můžete buď návraty do Mnichova a za příplatek cca 1.000 kč je možné letět zpět i do Vídně.

Tip: Na tomto odkazu můžete nahlédnout na poslední zvěřejněné levné letenky do Číny. Co se týká letenek přímo do Hongkongu, souhrnný přehled je k nalezení zde. Pakliže si v průběhu rezervace letenky nebudete vědět s něčím rady, obraťte se na nás na facebooku.

↔ Hongkong - Čína (z Prahy, zpět Mnichov) 11.001,- kč rezervace

↔ Hongkong - Čína (z Prahy, zpět Vídeň) 12.090,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.