China Southern ⇆ Thajsko - sezóna - levné letenky Bangkok z Prahy 12.516,- kč

Pomalu ale jistě přichází doba, kdy se dají rezervovat sezónní levné letenky do Thajska. Dáváte-li přednost konzervativnějším spojům s odletem z naší vlasti, zvažte akční lety do Bangkoku z Prahy s návratem do Vídněza asistence letecké společnosti China Southern Airlines. Cena je přímo libová. Za letenky do Bangkoku s odletem z Vídně a návratem do Prahy nyní zaplatíte přijatelných 12.516,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: Řeč byla o letenkách Thajsko na hlavní sezónu. Pojďme se na situaci volných termínů, zvolíme-li tarif čínské aerolinky China Southern Airlines, podívat detailně. Jak už to u akcí bývá zvykem, levné letenky si usnadníte výběrem z kalendáře, vyjímku nebudeme dělat ani dnes. Linka obsahuje letenky do Bangkoku na období od 29. října 2014 až do 30. března 2015.

Informace k letu: Linka sice startuje z letiště Praha, neoznačili bychom ji za jinak snadnou. Výhodná cena je vykoupena faktem, že vás na cestě čekají dvě mezipřistání. V Amsterdamu a činském Cantonu. Zpátky z Bangkoku letíte po trase Bangkok - Canton - Paříž - Vídeň. Konkrétní časy mezistopů si nastudujete v náhledu rezervace, kde kromě volných termínů vidíte i počet neobsazených míst připravených k rezervaci.

Tip: Přečetli jste si předchozí tři odstavce? Měli byste mít celkem jasno, zda-li objednat či nikoliv. Pojďme si to shrnout. Levné letenky Bangkok od China Southern v aktuální akci sice disponují odlety z Prahy, let s kvalitní aerolinkou, bezvadnou cenou a termíny na kompletně celou hlavní sezónu v Thajsku (listopad až březen), na druhou stranu vás na cestě čekají dva mezistopy, které nebude chtít podstoupit každý cestovatel. Zvažte fakta, klady určitě převládají.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.516,- kč kalendář