China Southern ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 10.617,- kč

Střídáme lavinu extra levných letenek do New Yorku o leteckou alternativu do Thajska. O zpátečních letenkách na Phuket jsme si řekli už včera, takže se budeme opět soustředit na Bangkok. Již představené akce na obousměrné levné lety do Bangkoku z Prahy od Air Berlin, British Airways, Air China, Emirates a společnosti Aeroflot se ozvala také aerolinka China Southern Airlines.

Letecká společnost nabízí cestujícím do Thajska jiné podmínky letu než výše zmiňované. Je to hlavně kvůli faktu odletu z německých letišť. Buď poletíte do Bangkoku z Frankfurtu a to vám stačí pro cestu tam i zpět 10.617,- kč. Nebo si připlatíte děvet stovek a máte zpáteční letenky Bangkok z Mnichova.

Tip: Počítejte s dostupnost letů na únor, březen a duben 2016. Na trase s China Southern vás čeká jedno mezipřistání v čínském Kantonu. Tarif berte jako doplňkový ke všem akčním letenkám Bangkok při odletech z Prahy případně Vídně, které vám pro lepší orientaci prezentujeme včetně kalendářů hned pod článkem, aktuálně jich je pět!

⇆ Bangkok (z Frankfurtu - China Sout.) 10.617,- kč kalendář

⇆ Bangkok (z Mnichova - China Sout.) 11.517,- kč kalendář

⇆ Bangkok (z Prahy - Air Berlin) 12.418,- kč kalendář

⇆ Bangkok (z Prahy - British Airways) 12.668,- kč kalendář

⇆ Bangkok (z Vídně - Air China) 13.018,- kč kalendář

⇆ Bangkok (z Prahy - Emirates) 14.580,- kč kalendář

⇆ Bangkok (z Prahy - Aeroflot) 15.790,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.