China Southern - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 14.220,- kč

Naskýtá se příležitost zaknihovat si zpáteční levné letenky do tolik žádané Jakarty! Přichází lákavá akce aerolinek China Southern Airlines! V tarifu tohoto leteckého přepravce si nenechte uniknout levné letenky Jakarta s odletem z Prahy za 14.220,- kč včetně tax a poplatků. Zpáteční lety v této akci jsou vedeny na letiště do Vídně.

Platnost akce: K dispozici máte na výběr levné letenky do Jakarty z Prahy na volné termíny v období od 19. listopadu až do 21. února 2014. V kalendáři najdete i volné akční letenky na datumy kolem vánoc a nového roku, což je kromě s července a srpna období hlavní turistické sezóny. Odkaz na volné letenky je na konci zprávy.

Informace k akčnímu letu do Jakarty: Poletíte z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie.

Tip: Kladete si otázku objednat či neobjednat tyto levné letenky do Indonésie (Jakarta) z Prahy? Podle nás určitě ano. Konkurenční akcí v této době je totiž pouze nabídka renomované Emirates Airlines za 17.345,- kč. Přehled všech tipů na lety do této země najdete zde.

- rezervace levné letenky Jakarta - Indonésie 14.220, kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.