China Southern - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 14.220,- kč

Naskýtá se příležitost zaknihovat si zpáteční levné letenky do tolik žádané Jakarty! Přichází lákavá akce aerolinek China Southern Airlines! V tarifu tohoto leteckého přepravce si nenechte uniknout levné letenky Jakarta s odletem z Prahy za 14.220,- kč včetně tax a poplatků. Zpáteční lety v této akci jsou vedeny na letiště do Vídně.

Platnost akce: K dispozici máte na výběr levné letenky do Jakarty z Prahy na volné termíny v období od 19. listopadu až do 21. února 2014. V kalendáři najdete i volné akční letenky na datumy kolem vánoc a nového roku, což je kromě s července a srpna období hlavní turistické sezóny. Odkaz na volné letenky je na konci zprávy.

Informace k akčnímu letu do Jakarty: Poletíte z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie.

Tip: Kladete si otázku objednat či neobjednat tyto levné letenky do Indonésie (Jakarta) z Prahy? Podle nás určitě ano. Konkurenční akcí v této době je totiž pouze nabídka renomované Emirates Airlines za 17.345,- kč. Přehled všech tipů na lety do této země najdete zde.

- rezervace levné letenky Jakarta - Indonésie 14.220, kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.