China Southern ⇆ Indonésie - levné letenky Bali (zpáteční) 13.979,- kč

Cestováním ke změně a poznání odlišných kultur! Nezávislé a dobrodružné putování po vlastní ose nás tentokrát zavede do Indonésie. Po méně žádanější Jakartě se usmálo štěstí i na zájemce letět na oblíbené Bali. Ač z Německa, přesto velmi zajímavé letenky Denpasar Bali pořídíte i včetně zpátečního letu za 13.979,- kč. Letět je možno buď z Frankfurtu nebo Mnichova.

Nejpozději do konce září a nejlépe okamžitě si v případě zájmu bookujte levné letenky Bali na termíny s odlety do 31. března 2016. Pobyt je omezen na tři měsíce. Ať už poletíte do Indonésie (Bali) z Frankfurtu nebo Mnichova, vracet se budete vždy do Frankfurtu. Autorem tarifu je China Southern Airlines. Ukázky rezervací níže.

Zpříjemněte si zimní nečas pobytem v kouzelném Bali. Vybrali jsme pro vás ukázku na přelom listopadu a prosince. Do Frankfurtu k letu do Denpasar Bali v Indonésii se velmi levně dopravte s lowcost busem společnosti Flixbus. Do Mnichova např. se Student Agency. Střechu nad hlavou na Bali si zajistíte přes web booking.com a nezapomeňte navštívit také přehled nejlevnějších letenek do Indonésie pod tímto odkazem.

⇆ Bali - Indonésie (z Frankfurtu) 13.979,- kč rezervace

⇆ Bali - Indonésie (z Mnichova) 14.003,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.